TVN. (zdj. Il. ) ; YouTube/TVN Fashion/Top Model/05.09.19/ScreenŹródło: (zdj. Il. ) ; YouTube/TVN Fashion/Top Model/05.09.19/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 25 Września 2020

Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

TVN zapewnił jej rozpoznawalność oraz szansę na zaprezentowanie się w świecie modelingu. Była uczestniczka programu "Top Model" przeszła do konkurencyjnej stacji. Cała Polska będzie mogła oglądać, jak szuka dla siebie nowej miłości.

Komercyjne medium wypromowało wiele wschodzących gwiazd show-biznesu. Najwięcej sław wypromowanych przez TVN pierwsze kroki stawiało w programach talent-show. Jedną z nich była Magdalena Karwacka, która podczas castingów do 8 edycji "Top Model" oczarowała całe jury. Wraz z rosnącym poziomem trudności aspirująca modelka wypadała gorzej na tle konkurencji. Warto jednak podkreślić, że do samego końca zachwycała swoimi fotografiami. Podczas eliminacji jednak wytykano jej, że ma zbyt określony typ urody, co może stanowić utrudnienie w branży.

Zaatakował dziewczynę z homofobicznej furgonetki, dramatyczne zdjęcie obiegło sieć. Wiemy co się stałoZaatakował dziewczynę z homofobicznej furgonetki, dramatyczne zdjęcie obiegło sieć. Wiemy co się stałoCzytaj dalej

TVN dał jej sławę. Była uczestniczka "Top Model" przechodzi do konkurencyjnej stacji

Gwiazda TVN wciąż jednak próbuje swoich sił w show-biznesie. Widzowie "Top Model" szybko zapałali sympatią do Karwackiej. Była uczestniczka show aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych i cieszy się wysokimi zasięgami. Wiadomości przekazane przez prasę plotkarską zaskakują. Wielu mogłoby się wydawać, że Magdalena Karwacka wciąż będzie współpracować ze stacją TVN. Okazuje się jednak, że celebrytka przeszła do konkurencyjnego medium.

Co dalej z Co dalej z "Milionerami"? Teleturniej jest w ciężkiej sytuacji, ujawniono zatrważające daneCzytaj dalej

Zarówno TVN, jak i Polsat prowadzą programy randkowe. Wybrani uczestnicy szukają swojej miłości. Przyjaciółka Karwackiej z "Top Model", Klaudia El-Dursi prowadzi "Hotel Paradise" emitowany właśnie przez TVN. Podobny format również jest prowadzony przez Polsat. Nosi nazwę "Love Island". Media przekazały wiadomości o dołączeniu Magdaleny Karwackiej do programu konkurencyjnej stacji telewizyjnej. Doniesienia o jej powrocie na ekrany pojawiały się na długo przez oficjalnym podaniu informacji. Komentatorzy byli jednak pewni, że gwiazda TVN dołączy do swojej koleżanki z "Top Model".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Jacek Kurski ma powody do radości. Kolejne miliony z naszych kieszeni wpłyną na konto TVP
2. Jajecznica jeszcze lepsza, bo z kurkami, które dodają jej wyrazistości. Podczas przygotowania wystrzegaj się 1 błędu
3. Jarosław Jakimowicz po 7 latach zdał sobie sprawę, że jest obiektem kpin. Postanowił odpowiedzieć

TVN z pewnością nie był zadowolony z faktu, że jego gwiazda będzie promowała konkurencyjny projekt. Zarówno "Hotel Paradise", jak i "Love Island" oferują podobną formę rozrywki. Magdalena Karwacka już zaprezentowała się widzom Polsatu. Podała, że pochodzi ze Starachowic, pracuje w modelingu oraz ukończyła 23 rok życia. Już w najbliższych odcinkach show będziemy mogli obserwować, jak radzi sobie była już gwiazda TVN-u w zupełnie nowym formacie.

Agata Duda zebrała się na zaskakujący gest, wszystkiemu towarzyszyły media. Co się stało?Agata Duda zebrała się na zaskakujący gest, wszystkiemu towarzyszyły media. Co się stało?Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Już 1 stycznia wejdzie w życie nowa opłata. Od wysokości rachunków zrobi ci się niedobrze
  2. Zofia Klepacka wywołała ogromne oburzenie w Warszawie. Poszło o plakat
  3. Sensacyjne doniesienia "Super Expressu". Szydło i Duda zakładają partię?
  4. Ostatnie Wiadomości TVP przejdą do historii. Trzeba zobaczyć samemu, co pojawiło się obok prowadzącej
  5. Piekło zamarzło. Krystyna Pawłowicz broni publicznie Lecha Wałęsy
  6. Wideo - Nietrzeźwy kierowca cysterny doprowadził do gigantycznej eksplozji kilkudziesięciu tysięcy litrów paliwa

Źródło: [Instagram/Love Island]

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News