Logo TVN. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 20 Sierpnia 2020

Dziennikarka "Dzień dobry TVN" odchodzi, bo była "niewygodna"? Zaskakujące doniesienia

Skład zespołu „Dzień Dobry TVN” już wkrótce może się całkowicie zmienić. Główna z twarzy programu śniadaniowego stacji TVN po 15 latach może pożegnać się ze swoja posadą. Media donoszą, że odejdzie przez swoje poglądy.

Odejście Piotra Kraśki z programu śniadaniowego TVN to nie jedyna strata, jaką mogą w najbliższym czasie odczuć fani programu „Dzień Dobry TVN”. Już wkrótce po 15 latach pracy plan nagraniowy może opuścić Kinga Rusin.

Uwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiUwaga, grożą kary do 10 000 złotych. Rodzice przed rozpoczęciem roku szkolnego muszą być tego świadomiCzytaj dalej

Kinga Rusin pożegna się z TVN?

Już jesienią nową prezenterka popularnego programu śniadaniowego ma zostać Agnieszka Woźniak-Starak. Media donoszą, iż ma ona zająć miejsce wieloletniej gwiazdy stacji, Kingi Rusin. Jesień to idealny moment dla stacji telewizyjnych na odświeżenie niektórych programów i ich prezenterów. TVN niedawno poszerzył grono ekipy „Dzień Dobry TVN” o nową parę prowadzących, Paulinę Krupińską i Damiana Michałowskiego. Doszło również do przymusowej zmiany partnera Kingi Rusin, którym wcześniej był Piotr Kraśko. Znany dziennikarz zajął miejsce w „Faktach TVN” zastępując odchodzącą z programu Justynę Pochanke. Coraz więcej mówi się również o tym, że związana 15 lat ze stacją TVN dziennikarka również może zniknąć z anteny. Stacja na jej miejsce szykuje już zastępstwo.

Powodem odejścia Kingi Rusin jej poglądy?

30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagował30 mężczyzn dokonało gwałtu na 16-letniej dziewczynie. Stali w kolejce przed jej hotelowym pokojem, nikt nie zareagowałCzytaj dalej

Kinga Rusin karierę w TVN zaczęła w 2005 roku. Jak donosi „Plejada” jej przygoda ze stacją niedługo może się zakończyć. Anonimowy informator przekazał serwisowi informacje o powodach, dla których znana dziennikarka może nie wystąpić już w programie „Dzień Dobry TVN”. Według informacji, które udzielił „Plejadzie” powodem odejścia jest przede wszystkim chęć skupienia się na działalności biznesowej i społecznej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Premier Morawiecki potwierdził. Rodzice nie dowierzają, wszystko jest już pewne
2. Mówią o niej "surówka antystresowa", wszystko z 1 powodu. Niesamowicie soczysta i smaczna, wygrywa prostotą wykonania

Ponadto, dziennikarka miała rzekomo nie zgodzić się z nowymi przepisami dotyczącymi wypowiadania się w social mediach. „Kinga postanowiła skupić się na działalności biznesowej i społecznej. Dyrektor Miszczak dał jej wolną rękę. O odejściu zdecydowała sama. Na decyzji zaważyć miały m.in nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach. Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować” – powiedział informator „Plejady”.
 
Źródło: [„Plejada”]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiceminister znów się wygadał. Zdradził, ile dokładnie będzie wynosić minimalna emerytura i trzynastka
  2. Szumowski kłamał ws. respiratorów dla WOŚP?
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!