TVP Projekt Lady. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 19 Sierpnia 2020

Gwiazda Projekt Lady na TVN wyznała okropną prawdę o swej przeszłości. Była ofiarą przemocy, rzucono w nią żelazkiem

TVN "Projekt Lady". Podczas spotkania z uczestniczkami programu jedna z jurorek opowiedziała o traumatycznych wydarzeniach z przeszłości. Wskazała, że padła ofiarą przemocy domowej. Dzięki szczęśliwemu przypadkowi udało jej się wyjść cało z opresji.

Komercyjna stacja od kilku lat bije rekordy popularności dzięki zaskakującemu odkryciu. "Projekt Lady" jest programem, w którym kobiety mają być uczone szacunku, wiary w siebie i pewności. W ramach lekcji uczestniczki odbywają spotkania z terapeutką oraz jurorką, Tatianą Mindewicz-Puacz. Podczas jednej z grupowych sesji podjęto temat toksycznych i przemocowych relacji. Okazało się, że podopieczne Małgorzaty Rozenek-Majdan musiały mierzyć się z agresją fizyczną, psychiczną i emocjonalną.

Szumowski tuż po dymisji poszedł do Tadeusza Rydzyka. Zaskakująca postawa, zdobył się na pełną szczerośćSzumowski tuż po dymisji poszedł do Tadeusza Rydzyka. Zaskakująca postawa, zdobył się na pełną szczerośćCzytaj dalej

TVN "Projekt Lady". Tatiana Mindewicz-Puacz ofiarą przemocy domowej

 - To było w moje urodziny. Przyjechał po mnie mój były chłopak. Wsiadłam do samochodu, myślałam, że ma dla mnie jakąś niespodziankę. Okazało się, że jest pod wpływem alkoholu. Podjechał kawałek i próbowałam zabrać mu kluczyki. Z tej awantury rozpętało się piekło. Zaczął mnie bić, uderzał moją głową o deskę - wyznała jedna z uczestniczek "Projektu Lady" TVN. Jej historia poruszyła nie tylko inne członkinie produkcji. Również Tatiana Mindewicz-Puacz była poruszona jej relacją. W pewnym momencie nie wytrzymała i sama otworzyła się przed swoimi podopiecznymi. Okazuje się, że terapeutka także padła ofiarą przemocy domowej. 

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć tragicznie zmarłego męża. Szczegóły wyciskają łzy z oczuAgnieszka Woźniak-Starak uczciła pamięć tragicznie zmarłego męża. Szczegóły wyciskają łzy z oczuCzytaj dalej

Rozmowy na temat przemocy oraz traumatycznych przeżyć pomagają w przepracowaniu głęboko skrytych emocji. Od kilku lat kobiety i mężczyźni zaczynają otwarcie mówić o rzeczach, które jeszcze do niedawna były tematem tabu. - Jak miałam niecałe 20 lat i wylądowało żelazko 5 centymetrów pomiędzy moją głową, a ścianą. I te 5 centymetrów brakowało, żeby miała pół twarzy w innym kształcie, to też, gdyby nie interwencja pewnych osób, to byłabym przekonana, że ono tam lądowała dlatego, że ja pyskuje - wyznała jurorka "Projekt Lady" TVN. Tatiana Mindewicz-Puacz podkreśliła, że "pyskowanie" nie upoważnia nikogo do stosowania jakiejkolwiek formy przemocy. Przypomnijmy, że w ostatnim czasie również Magda Mołek wyznała, że została uderzona w twarz przez mężczyznę.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Rodzina przekazała tragiczną wiadomość, śmierć nadeszła niespodziewanie. Gwiazdor miał tylko 38 lat
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. Sanepid zapowiada masowe kontrole w całej Polsce. Na celowniku kościoły, autobusy, sklepy

TVN "Projekt Lady" już w najbliższej przyszłości powróci do telewizji. Najnowszy sezon może okazać się nie lada zaskoczeniem. Z upływem czasu poziom i oczekiwania względem uczestniczek stale rosną. Pomoc i nauki, jakie niosą mentorki, pozostają z podopiecznymi na zawsze. W licznych wywiadach i wypowiedziach wskazywały, że obecność w Rozalinie czy Radziejowicach przede wszystkim pozwalała im na samorozwój. Uczestniczki deklarują, że nauka etykiety schodziła na drugi plan. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rząd zabrał głos. Chodzi o maseczki
  2. Kontrowersyjne tweety. Sprawdzamy, czy pochodzą od Kai Godek
  3. Jarosław Kaczyński w sprośnej koszulce wśród tańczących kobiet. Nieznana historia z młodości prezesa PiS
  4. Nagła dymisja w Ministerstwie Zdrowia. "Decyzja długo odkładana"
  5. Zbigniew Ziobro wystartuje w wyborach prezydenckich? Jest odpowiedź ministra
  6. Olbrzymia eksplozja gazu. Cały kraj odcięty od prądu. Wiadomości ze świata

Źródło: [YouTube/TVN/Projekt Lady]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!