TVN Top Model. YouTube/Aleksandra Żuraw/25.05.20/ScreenŹródło: YouTube/Aleksandra Żuraw/25.05.20/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 17 Września 2020

Wygasła jej klauzula poufności. Uczestniczka show TVN zdradziła przerażające kulisy programu, produkcja będzie wściekła

TVN mógł nie spodziewać się podobnej sytuacji. Uczestnikom "Top Model" wygasła klauzula poufności. Po 6 latach mogli powiedzieć, co działo się za kulisami popularnego programu. Zaskakująca prawda na temat zachowania produkcji. - Byliśmy non-stop gnębieni - deklarowała Aleksandra Żuraw.

Komercyjne medium słynie z najlepiej oglądających się programów typu talent-show. Jednym z nich jest "Top Model". Produkcja TVN prowadzona przez Joannę Krupę pozwala modelom-amatorom na wejście do wielkiego świata mody. Przyśpieszona nauka oraz pokazanie się szerokiej publiczności pomogło niejednej uczestniczce i uczestnikowi na rozwinięcie swoich skrzydeł w modelingu lub show-biznesie. Nie każdy jednak ciepło wspomina okres konkursu.

wtv.pl - portal informacyjny"Kuchenne rewolucje": Nagle na planie pojawiła się osoba, której nigdy wcześniej nie było w historii programu. Zaskakujące wydarzeniaCzytaj dalej

TVN nie mógł się spodziewać. Uczestnicy "Top Model" powiedzieli, jak było naprawdę

Na platformie YouTube 25 maja umieszczono zaskakujący materiał. Dawni uczestnicy "Top Model", Aleksandra Żuraw i Adam Boguta postanowili opowiedzieć o kulisach programu. Wyjaśnili, że każdy, kto bierze udział w show TVN-u, musi podpisać klauzulę poufności. Po 6 latach umowa przestała ich obowiązywać, co pozwoliło na szczere przedstawienie swoich doświadczeń. Byli mieszkańcy domu modelek i modeli wyjaśnili, że za udział w "Top Model" nie otrzymuje się wynagrodzeń. Ujawnili jednak, że wejście na teren nieruchomości było powtarzane przez reżysera.

Podsłuchano rozmowę pracowników TVP Info. Padły zatrważające słowa, nikt się nie spodziewałPodsłuchano rozmowę pracowników TVP Info. Padły zatrważające słowa, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

W pewnym momencie modele zdobyli się na szere wyznanie. Powiedzieli, że edycja, w której występowali, spotkała się z wielkich hejtem. Okazuje się, że ekipa realizatorów mogła wystawić uczestników programu TVN na niemały stres. - Najbardziej irytuje mnie to, że naszą edycję i poprzednie tak strasznie hejtowali. Wszystko się nas czepiali. Może nie we wszystkich scenach było to widoczne, ale byliśmy non-stop gnębieni psychicznie. Do tego stopnia, żeby nas złamać - tłumaczyła Aleksandra Żuraw.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu 
2. Czemu wyjmujemy z zup liście laurowe? Jest ważny powód
3. Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie wytrzymali

TVN mógł chcieć w ten sposób wywołać jeszcze większe emocje wśród uczestników show. Dawny kolega Żuraw z "Top Model" dodał, co mogło być powodem takiego traktowania. - My byliśmy silni psychicznie, każdy z nas. Produkcja nie wiedziała co ma robić, żeby wywołać w nas jakieś emocje, żebyśmy sięgnęli naszych granic emocjonalnych - dodawał Adam Boguta. Warto podkreślić, że na przedstawionym nagraniu oboje zadeklarowali, że są wdzięczni produkcji za możliwość wzięcia udziału w projekcie komercyjnego medium.

Źródło: [YouTube/Aleksandra Żuraw]

Magdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącejMagdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podatek od spadku do zmiany. Chcą rozszerzyć listę zwolnionych, wiemy już o kogo
  2. Sytuacja jest zła. Właśnie padł rekord. Liczba zakażonych na Mazowszu rośnie
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?