TVN. Justyna Żyła zadebiutuje w roli aktorki.. szpital.tvn.plŹródło: szpital.tvn.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 16 Września 2020

Tego jeszcze nie było. Widzowie TVN byli zadziwieni, pojawił się gość specjalny

TVN wystartował z jesienną ramówką, a na antenie prywatnego nadawcy odnajdziemy zarówno nowe produkcje, jak i popularne szlagiery. W dzisiejszym odcinku fani "Szpitala" mieli okazję ujrzeć na małym ekranie Justynę Żyłę. To debiut w roli aktorki byłej już małżonki utytułowanego polskiego skoczka.

Po rozwodzie z Piotrem Żyłą celebrytka coraz śmielej poczyna sobie w świecie szeroko pojętego show-biznesu, raz po raz angażując się w coraz to ciekawsze projekty. Najwyraźniej nie brakuje jej rozmachu. Justyna Żyła pojawi się bowiem w najnowszym odcinku popularnego wśród widzów TVN serialu "Szpital", w którym zadebiutuje w roli aktorki. Co ciekawe, 33-latka zagra samą siebie.

Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w Niespodziewane słowa Katarzyny Cichopek w "Pytanie na śniadanie". Widzowie nie wytrzymaliCzytaj dalej

TVN. Debiut Justyny Żyły

"Pacjentką ordynatora szpitala, dr Piotra Wójtowicza, jest 18-latka, która kilka dni wcześniej urodziła dziecko. Ciąża była efektem przypadkowego znajomości z dyskoteki, a ojciec dziewczyny zmusił ja, by porzuciła noworodka. Na próbie zostawienia dziecka w szpitalu przyłapuje ją Justyna Żyła. Znana osobowość medialna i blogerka kulinarna, prywatnie matka dwójki dzieci, odwiedzała na SOR-ze swoją koleżankę. 32-latkę niepokoi zachowanie nastolatki. Jest jej żal dziewczyny i mocno w nią wierzy. Zagrzewa do walki o siebie i dziecko, ponieważ widzi, że 18-latka wcale nie chce porzucić dziecka", czytamy w opisie odcinka, który na antenie TVN pojawił się dziś o godzinie 16:00.

wtv.pl - portal informacyjny"Wiadomości" odpłynęły. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?Czytaj dalej

Rzecz jest o tyle ciekawa, że tematyka odcinka nie wygląda bynajmniej na przypadkową. O problemach związanych z brakiem kontaktu między Piotrem Żyłą i jej dziećmi celebrytka mówiła niejednokrotnie. "Szanowny eks-mąż mógłby oprócz głupawych uśmiechów i chwalenia się, jak wspaniałe chwile przeżywa na zabawach, przypomnieć sobie, że ma też dorastające dzieci, że ma syna, który niedługo stanie się dorosłym mężczyzną. Że posiadanie dzieci to nie tylko, pożal się Boże, marnej kwoty alimenty, które nie są żadną łaską, a obowiązkiem każdego ojca, który porzuca rodzinę", wskazywała, cytowana przez o2.pl.

DZISIAJ GRZEJE: 1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wyrzucane przez wszystkich skórki od banana zwalczają uciążliwości. Kobieta je stosuje i mówi o piorunujących efektach

Angaż w roli aktorki również budzi pewne skojarzenia. Wspomniany portal zwraca uwagę na fakt, że podobną drogą poszła nowa partnerka życiowa popularnego skoczka. Marcelinę Ziętek widzowie mogą kojarzyć z paradokumentalnych produkcji telewizji TVN, jak choćby "Szkoła" czy "19+". Piotr i Justyna Żyła wzięli rozwód w 2018 roku, spędziwszy razem 12 lat.

Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"Czytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rydzyk z ogromną dotacją jeszcze w tym roku. Dostanie 64,4 mln zł, już wiemy na co
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

Źródło: o2.pl / szpital.tvn.pl