YouTube / TVN Projekt Lady. Projekt Lady TVN
Źródło: Projekt Lady TVN
Wszystkie wideo autora Maria Hędrzak
Autor Maria Hędrzak - 16 Lipca 2020

Tragiczne doniesienia, zaginęła gwiazda Projekt Lady. Trwa pilna akcja poszukiwawcza, może być w niebezpieczeństwie

TVN gościł Laurę Wawrzynowicz w 4. edycji programu Projekt Lady. Media obiegają właśnie niezwykle niepokojące doniesienia o uczestniczce telewizyjnego show. Jak poinformowano, 20-latka zaginęła i może potrzebować pilnej pomocy medycznej.

Laura Wawrzynowicz zdobyła popularność wśród widzów stacji TVN dzięki swemu udziałowi w programie Projekt Lady. Po zakończeniu edycji o 20-latce zrobiło się zdecydowanie ciszej, jednak niespodziewanie jej nazwisko powróciło do mediów z bardzo przykrego, niepokojącego powodu. Jak się bowiem okazało, młoda kobieta zaginęła. Po raz ostatni widziano ją 26 czerwca, kiedy też kontaktowała się z rodziną. Niestety nie wiadomo, co stało się z nią później.

Jarosław Kaczyński coś szykuje? Ujawniamy, kto odwiedzał prezesa PiS na NowogrodzkiejJarosław Kaczyński coś szykuje? Ujawniamy, kto odwiedzał prezesa PiS na NowogrodzkiejCzytaj dalej

TVN: Uczestniczka programu Projekt Lady zaginęła

- Prosimy w imieniu Rodziny o uwagę i przekazywanie najdrobniejszych szczegółów, mogących ustalić miejsce przebywania Laury. Wg ustaleń Rodziny 22 czerwca ostatni raz płaciła kartą za drobne zakupy na Warszawskim Targówku - czytamy na profilu "Zagubieni przed laty" na Facebooku.

Nagły protest w Warszawie. Polskie Babcie mają dość i wyszły na ulice, sytuacja, jakiej nie byłoNagły protest w Warszawie. Polskie Babcie mają dość i wyszły na ulice, sytuacja, jakiej nie byłoCzytaj dalej

W dniu zaginięcia Wawrzynowicz miała na sobie T-shirt, dresowe spodnie oraz białe buty. Ma 171-175 cm wzrostu, ciemne oczy oraz biało-czarne, długie warkoczyki. W rozpoznaniu Laury może pomóc także tatuaż na przedramieniu, zawierający wyraz, cyfrę, kwiat oraz motyla.

- Jeżeli ktokolwiek posiada informacje dotyczące zaginionej, proszony jest o pilny kontakt z Policją pod numerami, 112 na terenie Polski, oraz telefony alarmowe poza granicami kraju - zaapelowano we wpisie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. TVN ujawnia cennik. U Kuby Wojewódzkiego najdrożej
2. Jest już nad Polską. Wydano ostrzeżenia dla prawie całego kraju

Sprawą zajmuje się komisariat policji Warszawa Targówek. Z mundurowymi można skontaktować się pod numerem telefonu: (22) 603-81-71 lub mailowo, pod adresem: Krp6warszawa@waw.pl.

TVN Projekt Lady

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nagła akcja służb w Warszawie. Strażacy wchodzą do mieszkania przez balkon
  2. Tarcza antykryzysowa miała chronić przed lichwą. Tymczasem pozbawiła Polaków pieniędzy
  3. Wyciekło stare nagranie Danuty Holeckiej, nigdy nie publikowane w sieci. Pamiętacie ją taką?
  4. Nieoficjalnie: Będzie rekonstrukcja rządu? Podano kto ma odejść
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Smutek ogarnął fanów na całym świecie. 33-letni sportowiec przegrał z COVID-19, walczył o życie przez cały miesiąc

Źródło: Facebook / Zagubieni przed laty