Piotr Kraśko przedstawiał wiosenną ramówkę TVN.. Jakub Kaminski/East NewsŹródło: Jakub Kaminski/East News
Wszystkie wideo autora Julian Bakuła
Autor Julian Bakuła - 15 Lutego 2021

Kraśko ujawnił, z kim najbardziej chciałby przeprowadzić wywiad. Na jego liście Kaczyński i Dziwisz

W niedzielę widzowie poznali wiosenną ramówkę TVN. Ramówkę przedstawiała Paulina Krupińska z Marcinem Prokopem, jednak o programach informacyjnych opowiedział Piotr Kraśko, zdradzając przy tym, z kim chętnie przeprowadziłby wywiad.

  • W niedzielę widzowie poznali wiosenną ramówkę TVN
  • Wśród nowości jest serial "Tajemnica zawodowa"
  • Ruszy także kolejny sezon "Kuchennych rewolucji"
  • Programy informacyjne przedstawiał Piotr Kraśko
  • Dziennikarz zdradził, z kim chciałby przeprowadzić wywiad

Jak podaje Wirtualna Polska, w niedzielę TVN przedstawiło widzom wiosenną ramówkę. Paulina Krupińska i Marcin Prokop w zaaranżowanym na salon studiu wraz z obecnymi tam lub zdalnie uczestniczącymi w zapowiedziach gwiazdami przedstawiali nadchodzące programy i produkcje.

Widzowie TVN mogą się wiosną spodziewać nowości takich jak serial "Tajemnica zawodowa" i program "Power Couple". Zapowiedziano także nowe sezony od dawna obecnych w TVN "Kuchennych rewolucji" oraz programu Kuby Wojewódzkiego

Za przedstawienie części informacyjnej wiosennej ramówki TVN odpowiedzialny był jednak Piotr Kraśko, który przekonywał, że wysoka jakość serwisów informacyjnych jest zasługą doświadczonego i kompetentnego zespołu

Wywiady Piotra Kraśki w TVN

Jak podaje Wirtualna Polska, Paulina Krupińska dała do zrozumienia na wizji, że mocną stroną informacyjnej oferty TVN są także wywiady, w tym między innymi te prowadzone przez Piotra Kraśko w "Faktach po Faktach".

- Wartością są historyczne już wywiady, które nie przeszły bez echa. Czy Piotr Kraśko marzy jeszcze o wyjątkowym gościu? - zapytała w związku z tym Piotra Kraśkę przywoływana przez Wirtualną Polskę Krupińska.

W odpowiedzi Piotr Kraśko zauważył, że przy przeprowadzaniu wywiadów ważne jest utrafienie w odpowiedni moment, czego przykładem miałyby być wywiady przeprowadzane z Robertem Lewandowskim czy Igą Świątek tuż po zwycięskich dla nich turniejach.

- Bardzo cieszyłbym się na jeszcze jedną rozmowę z ks. kard. Stanisławem Dziwiszem, bo nie mam takiego wrażenia, że na wszystkie pytania padły odpowiedzi - wyjawił następnie przywoływany przez Wirtualną Polskę Kraśko.

Mieszkańcy Żoliborza głosują na instalację, która miałaby stanąć pod oknami Jarosława KaczyńskiegoMieszkańcy Żoliborza głosują na instalację, która miałaby stanąć pod oknami Jarosława KaczyńskiegoCzytaj dalej

- No i jest jeszcze jeden człowiek, z którym nie rozmawiałem od dobrych 8 lat… - kontynuował przywoływany przez WP Kraśko na antenie TVN. - Myślę o Jarosławie Kaczyńskim. A parę tematów do rozmowy by się znalazło - stwierdził dziennikarz. 

Jak podaje Wirtualna Polska, wzmianka o prezesie PiS i wicepremierze Jarosławie Kaczyńskim stała się dla prowadzących okazją do żartobliwego przypomnienia wizyty polityka w prowadzonym przez Monikę Zamachowską i Michała Olszańskiego "Pytaniu na śniadanie" w TVP2, gdzie pytany był przede wszystkim o swoje koty.

W związku z tym Piotr Kraśko zasugerował, że odpowiednim programem, który mógłby odwiedzić Jarosław Kaczyński, byłoby "Dzień Dobry TVN", jako że jest to również program śniadaniowy.

- Mieszkam w pobliżu, mogę prezesa nawet podwieźć. I z kotem, jakby trzeba było - wtórował Kraśce przywoływany przez WP Marcin Prokop. - Może najpierw wziąłby udział w jakimś dokumencie na Discovery+ - dodała Krupińska, co Prokop podsumował krótkim: "Oj, kiedyś na pewno weźmie".

Źródła: Wirtualna Polska / teleshow.wp.pl

Artykuły polecane przez redakcję WTV: