TVN Justyna Pochanke Adam Pieczyński. (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 14 Lipca 2020

Z TVN w tajemniczych okolicznościach odchodzi nie tylko Justyna Pochanke. Oświadczenie wydał również jej mąż

TVN poza Justyną Pochanke straciło kolejnego ważnego pracownika stacji. Doradca zarządu TVN do spraw programów informacyjnych zrezygnował ze współpracy z medium. Adam Pieczyński, bo o nim mowa, pożegnał się ze swoimi pracownikami drogą mailową.

Adam Pieczyński prywatnie jest mężem Justyny Pochanke. Przypomnijmy, że znana dziennikarka prowadziła główne wydanie "Faktów" TVN. - Ten zawód to moja pasja. Dostałam więcej, niż sobie wymarzyłam, i dałam z siebie, ile mogłam. Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli - deklarowała Pochanke w rozmowie z "Wirtualnymi Mediami". Okazuje się, że kilka dni wcześniej, 1 lipca swoją rezygnację złożył też jej partner.

Jaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księżyJaką emeryturę naprawdę dostają zakonnice? Znamy szczegóły, nie da się ich porównać ze świadczeniami księżyCzytaj dalej

TVN: Poza Justyną Pochankę odchodzi też Adam Pieczyński

Ogromne pieniądze trafiły do klientów PKO BP. Jeszcze nie koniec, można zdążyć do końca miesiącaOgromne pieniądze trafiły do klientów PKO BP. Jeszcze nie koniec, można zdążyć do końca miesiącaCzytaj dalej

"Wirtualna Media" donoszą, że Adam Pieczyński pierwszego lipca wysłał do swoich współpracowników pożegnalnego maila. Doradca zarządu TVN miał podziękować w nim za spędzone lata oraz poinformować o swoim odejściu. "Od 1 lipca jestem już całkowicie poza strukturami TVN/Discovery. Raz jeszcze wszystkich Was bardzo mocno ściskam na pożegnanie i dziękuję za 19 wspólnych lat. Trzymam za wszystkich kciuki" - czytamy w przytoczonym przez "WM" mailu. Przypomnijmy, że Justyna Pochanke również przepracowała w komercyjnym mediów aż 19 lat. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wybory prezydenckie do powtórki? Zadziwiające doniesienia, były szef PKW nie pozostawił wątpliwości
2. Minister finansów zgadza się na nowy podatek. Ujawnił już nawet, kiedy opłata wejdzie w życie

TVN, jak wskazuje "WM", ze smutkiem przyjęło informacje o stracie niezwykle zasłużonych dla stacji pracowników. Wiele wskazuje na to, że do rozstania doszło w pokojowej atmosferze. Nie znamy jednak przyczyn, dla których Adam Pieczyński i Justyna Pochanke po 19 latach postanowili odejść z komercyjnego medium. Warto podkreślić, że doradca zarządu TVN był również redaktorem naczelnym "Faktów" i TVN24. Jego funkcje przejął Michał Samul. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wpis Małgorzaty Trzaskowskiej hitem internetu. Co takiego zrobiła?
  2. Agata Duda mówi, że zamiast z mediami, rozmawia z Polakami. Co przez ostatnie 5 lat zrobiła pierwsza dama?
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Nie żyje legenda Kołobrzegu. Mieszkańcy pogrążeni w żałobie. Nadmorski kurort nie będzie już taki sam

Źródło: [Wirtualne Media]