TVN będzie zmuszony poradzić sobie bez Justyny Pochankę.. fakty.tvn24.plŹródło: fakty.tvn24.pl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 13 Lipca 2020

TVN traci jedną z największych gwiazd. Znana dziennikarka odchodzi, zaskakująca decyzja już zapadła

TVN będzie zmuszony poradzić sobie bez jednej ze swych najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek. Jak informują "Wirtualne Media", z pracy w stacji po niemal 20 latach odchodzi Justyna Pochanke. "Dałam z siebie, ile mogłam", zapewnia twarz "Faktów" TVN.

– Ten zawód to moja pasja. Dostałam więcej, niż sobie wymarzyłam, i dałam z siebie, ile mogłam – mówi Justyna Pochanke, cytowana przez "Wirtualne Media", odnosząc się do decyzji o odejściu ze stacji, której twarzą była przez ostatnie 19 lat. – Za wszystkie lata z całego serca dziękuję ludziom, z którymi pracowałam i którzy nigdy nie zawiedli – dodaje.

Tuż po wyborach pod Pałacem Prezydenckim poważny, burzliwy protest. Ludzie wychodzą na ulice, mają dośćTuż po wyborach pod Pałacem Prezydenckim poważny, burzliwy protest. Ludzie wychodzą na ulice, mają dośćCzytaj dalej

TVN bez Justyny Pochanke

Dziennikarka podziękowała ekipie tworzącej "Fakty", całej załodze TVN24, jak Mariuszowi Walterowi, założycielowi stacji. Nie obyło się bez wspomnienia widzów, którzy, jak twierdzi Pochanke, "byli dla niej siłą i dowodem na to, że nie wszystko da się podzielić". – Nie pożegnałam się na antenie i dobrze. Fakty nigdy nie były łzawe – mówi dziennikarka, której wypowiedź przytaczają "WM".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wybory prezydenckie do powtórki? Zadziwiające doniesienia, były szef PKW nie pozostawił wątpliwości
2. Ekspert: Pokusa powtórzenia wyborów większa, niż się wydaje. Są odpowiednie przesłanki

Pochanke była jedną z twarzy "Faktów" od 2004 roku. Od początku powstania stacji była też związana z TVN24, pierwszą polską telewizją informacyjną. Działalność w TVN-ie rozpoczęła zaś w roku 2001. Za pracę dziennikarską nagrodzono ją trzema Telekamerami oraz sześcioma Wiktorami.

– Szanujemy decyzję Justyny, choć przyjmujemy ją ze smutkiem – zaznacza Michał Samul, redaktor naczelny Faktów TVN i TVN24, dodając kilka ciepłych słów o wyjątkowej dziennikarce oraz osobowości telewizyjnej. – Będzie nam brakować jej unikalnego stylu i talentu do prowadzenia na antenie najtrudniejszych rozmów, niepodrabialnych zapowiedzi prezenterskich, zapału i zaangażowania, z jakim przez prawie 20 lat współtworzyła najlepsze zespoły dziennikarskie w Polsce – dodaje, cytowany przez serwis.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wielka gwiazda TVN odchodzi z pracy. Nagła decyzja. Co się stało?
  2. Sprawdzamy, jak wyniki wyborów mają się do 2015 r. Wzrosło poparcie dla Dudy
  3. Hanna Lis publicznie i wulgarnie obraziła księdza, nie wytrzymała. Duchowny odpowiedział, wcale nie lepiej
  4. Agata Duda zaatakowała dziennikarza. Właśnie odpowiedział jej w bolesny sposób
  5. Bosak w II turze nie poparł oficjalnie żadnego z kandydatów. Ale już w czerwcu dał do zrozumienia, na kogo zagłosuje
  6. Łukasz Szumowski zabrał głos tuż po wyborach. Chodzi o epidemię

Źródło: wirtualnemedia.pl