TVN "BrzydUla". (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Września 2020

Fani są zdruzgotani. Z TVN znika kultowa postać, zarząd był bezduszny

TVN zakończył dalszą emisję znanego i lubianego serialu "BrzydUla". Zaskakująca decyzja z pewnością zasmuci wielu widzów. Kultowa seria była prezentowana przez komercyjne mediów przez wiele lat. Wiemy, co mogło stać za decyzją władz stacji.

Od 11 lat mogliśmy obserwować poczynania serialowej "BrzydUli". Projekt telewizji TVN przez lata cieszył się wielką popularnością. Profesjonalni aktorzy oraz ich zaangażowanie w prace na planie szybko przysporzyło im wielu fanów. Każdy, kto śledził ofertę rozrywkową medium, z niecierpliwością wyczekiwał kolejnych sezonów serialu. W ostatnim czasie przekazano zaskakujące wiadomości o przyszłości kolejnych odcinków "BrzydUli".

Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?Rafał Trzaskowski zaszalał w klubie, do sieci wyciekło nagranie. Zaskoczeni?Czytaj dalej

TVN bez "BrzydUli". Podano oficjalne informacje

Widzowie nie będą mogli śledzić już dalszych poczynań Uli Cieplak na antenie TVN-u. Kierownictwo stacji zadecydowało, że nie będzie już emitować kolejnego sezonu popularnego serialu. Od wielu tygodni wokół przyszłości show narastało wiele spekulacji. Jak podaje "Super Express" produkcja będzie prezentowana w TVN7. Zaskakujące postanowienie może budzić kontrowersje. Wyrzucenie "BrzydUli" z głównej stacji może znacznie odbić się na oglądalności.

Szło mu doskonale aż do pytania o 40 tys. zł. W Milionerach gracz oniemiał, mało kto by odpowiedziałSzło mu doskonale aż do pytania o 40 tys. zł. W Milionerach gracz oniemiał, mało kto by odpowiedziałCzytaj dalej

"Super Express" wskazuje, że podczas jesiennej ramówki TVN-u Edward Miszczak poinformował o ważnych zmianach. Dotyczą one nie tylko "BrzydUli". Przesunięto również godziny emisji programu rozrywkowego "Hotel Pradise", który ponownie prowadzi była uczestniczka "Top Model", Klaudia El-Durski. "Wirtualne Media" informują, że "BrzydUla" będzie prezentowana od poniedziałku do piątku o godzinie 20. Premiera nowego sezonu będzie miała miejsce już 5 października.

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. 440 kilogramowy 27-latek szuka żony. Ma niepojęte wymagania, na obiady zjada 3 kg mięsa
 

TVN zmienił też konwencję "BrzydUli". Zastępca Edwarda Miszczaka, Bogdan Czaja wskazał, że serial nie będzie już opowiadał o cichej i zamkniętej w sobie dziewczynie. - To już nie będzie opowieść o mało pewnej siebie dziewczynie, tylko dorosłej kobiecie, która jest na innym etapie życia. A wraz z nią bohaterowie, których ponad 10 lat temu pokochali Polacy - deklaruje przedstawiciel zespołu programowego TVN dla portalu "Wirtualne Media".

Marek Sekielski po latach nie chce niczego ukrywać. Za kulisami Marek Sekielski po latach nie chce niczego ukrywać. Za kulisami "Faktów" TVN działy się niewyobrażalne rzeczyCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek idzie w górę. Uda się go uniknąć tylko nielicznym
  2. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: [Super Express]