TVN Magda Mołek. (Zdj. Il. ) ; TVN Style/15.12.19/YouTube/ScreenŹródło: (Zdj. Il. ) ; TVN Style/15.12.19/YouTube/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 8 Września 2020

TVN niespodziewanie całkowicie stracił uwielbianą dziennikarkę. Reakcja mówi wszystko

TVN pożegnał się z Magdą Mołek. Wybitna dziennikarka o zakończeniu współpracy z komercyjnym medium miała dowiedzieć się z prasy. Sama jednak nie chce partycypować w kolejnej medialnej awanturze. Edward Miszczak najprawdopodobniej zatęsknił za prezenterką.

Magda Mołek po 13 latach pracy otrzymała przykrą informację ze strony władz TVN. Okazało się wówczas, że prezenterka nie będzie prowadzić już swojego programu "W moim stylu". Za pośrednictwem mediów społecznościowych podała oficjalne wiadomości w sprawie zwolenienia z medium. "Sama dowiedziałam się z mediów (!), że nie będzie już mojego programu «W roli głównej», byłam na to przygotowana. Dlaczego? Bo zadbałam wreszcie najpierw o siebie. I tego Wam życzę: odwagi w decydowaniu o sobie, podejmowaniu trudnych, ale zgodnych z intuicją decyzji i wiary w to, że Wam to wyjdzie. Bo wyjdzie!" - czytamy we wpisie byłej prowadzącej Dzień dobry TVN. Od kilku tygodni prowadzi swój własny kanał na platformie YouTube. Najnowszy projekt "W twoim stylu" szybko uzyskał popularność i uznanie widzów.

Widzowie mają dość, na Wiadomości TVP posypały się gromy. Jacek Kurski nie wytrzymałWidzowie mają dość, na Wiadomości TVP posypały się gromy. Jacek Kurski nie wytrzymałCzytaj dalej


TVN bez Magdy Mołek. Jest komentarz Miszczaka: "Poczuła, że teraz czas na zmiany"

Osobowość medialna nie chciała wdawać się w publiczne awantury z telewizją TVN. Wielokrotnie podkreślała, że problem chce rozwiązać w sposób profesjonalny. Edward Miszczak, jeden z dyrektorów komercyjnej stacji, w komentarzu dla portalu Press.pl wskazywał, że jego była współpracownica jest jedną z najwybitniejszych dziennikarek. - Magda jest fantastyczną dziennikarką, obdarzoną zmysłem wnikliwego obserwatora i wspaniałym darem otwierania swoich rozmówców w kameralnych, nieraz intymnych rozmowach - komentuje. Miszczak nie odniósł się jednak do deklaracji Magdy Mołek o skandalicznym zakończeniu dalszej pracy z dziennikarką.

Podczas festiwalu w Opolu emitowanego w TVP jedna z artystek naraziła się obozowi rządzącemu? Podczas festiwalu w Opolu emitowanego w TVP jedna z artystek naraziła się obozowi rządzącemu? "Nieważne czy dziewczyna z dziewczyną, chłopak z chłopakiem"Czytaj dalej

Przedstawiciel telewizji TVN tłumaczył, że projekty z udziałem Magdy Mołek cieszyły się popularnością. Jego zdaniem prezenterka chce spróbować swoich sił w nowym formacie. Była redaktorka medium, jak sama podaje, zaspokaja swoją ciekawość w wywiadach publikowanych na platformie YouTube. - Widzowie docenili wiele naszych wspólnych projektów telewizyjnych, w tym setki mądrych, inspirujących rozmów, które na przestrzeni ostatnich 16 lat zrealizowaliśmy. W świecie telewizji i w życiu osobistym to szmat czasu. Magda poczuła, że teraz czas na zmiany, czas na nowe - komentuje dla portalu Press.pl Edward Miszczak. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. 99 groszy i już się najadasz, klienci Biedronki przecierają oczy ze zdumienia. Od dziś rozpoczęła się niebywała fiesta 2. Bez skrupułów wtargnął do sklepu, kamera zarejestrowała porażające sceny. Uciekając zgubił 1 rzecz

TVN bez Magdy Mołek z pewnością nie będzie tą samą stacją telewizyjną. Wiele wskazuje na to, że Edward Miszczak zdaje sobie z tego sprawę. Oficjalnie zadeklarował chęć do dalszej współpracy z dziennikarką. - A gdyby za nami zatęskniła i chciała wrócić do telewizji, która też się przecież w niespotykanym dziś tempie zmienia, to my zawsze jesteśmy otwarci na nowe, ciekawe propozycje współpracy - wyjaśnił w rozmowie z portalem Press.pl.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość od ING. Bank wprowadza kluczową zmianę, skorzystać będzie mogło więcej osób
  2. Z ostatniej chwili: porażający wypadek na torach. 17-latek wjechał w bok rozpędzonego pociągu
  3. TVN żegna najważniejszą postać w załodze. Nagła decyzja
  4. Obostrzenia wracają, podano listę czerwonych i żółtych stref. Sytuacja robi się poważna
  5. Najgorsza wpadka w karierze Anny Popek. Słowa, które padły w programie na żywo oburzyły opinię publiczną
  6. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Źródło: [Press.pl]