Gwiazda TVN prosi o pomoc. East News/Robert ZalewskiŹródło: East News/Robert Zalewski
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 3 Grudnia 2020

Gwiazdor "BrzydUli" TVN przekazał tragiczną wieść. Potrzebna pomoc

TVN ponownie powrócił do swojego hitu z 2008 r. - "BrzydUla". Występujący w serialu Filip Bobek, korzystając ze swojej popularności, zaapelował do internautów o pomoc w zebraniu pieniędzy niezbędnych do leczenia 4-miesięczecznego chłopca. Dziecko walczy o życie.

Aktor znany z występu w serialu "BrzydUla" telewizji TVN prosi o pomoc w sfinansowaniu leczenia dziecka. Potrzebne jest aż 9 milionów zł!

Stało się, Komisja Europejska postanowiła właśnie wszcząć procedurę przeciw Polsce. Chodzi o Stało się, Komisja Europejska postanowiła właśnie wszcząć procedurę przeciw Polsce. Chodzi o "naruszenie prawa EU"Czytaj dalej

Gwiazda TVN prosi o pomoc 

"BrzydUla" to niezwykle popularny serial, którego pierwsza odsłona emitowana była w TVN na przełomie 2008 i 2009 r. Ciesząca się niezwykłą sympatią widzów opowieść przedstawiała historię niepozbawionej kompleksów Uli Cieplak, która pewnego dnia rozpoczęła pracę w niezwykle prestiżowym domu mody. Tam poznała właściciela, który automatycznie stał się obiektem jej uczuć. 

Serial TVN obejmował 235 odcinków i choć widzowie nie spodziewali się, że kiedykolwiek może nastąpić jego kontynuacja, jakiś czas temu ogłoszono wznowienie prac nad kolejnymi przygodami bohaterów. Powróciła też część obsady, m.in. odtwórcy głównych ról: Julia Kamińska i Filip Bobek. Dalszymi losami dobrze znanych postaci cieszyć się mogą widzowie TVN 7. 

Bobek, który wcielał się w rolę Marka Dobrzańskiego zyskał dzięki serialowi ogromną popularność. Podziwiać mogliśmy go również chociażby w "Na dobre i na złe", czy "Czasie honoru". 

Obecnie artysta postanowił wykorzystać swoją sławę do pomocy rodzinie ze Śląska, których dziecko zmaga się z niezwykle groźną chorobą, która może doprowadzić do jego śmierci. Bobek poprosił internautów o wsparcie zbiórki pieniędzy. Czasu jest coraz mniej!

Filip zmaga się z ciężką chorobą

Wyrzucili psa, jak niepotrzebny odpadek, bo był niepełnosprawny i potrzebował pomocy. Teraz Wy możecie mu pomócWyrzucili psa, jak niepotrzebny odpadek, bo był niepełnosprawny i potrzebował pomocy. Teraz Wy możecie mu pomócCzytaj dalej

Sprawa dotyczy 4-miesięcznego imiennika aktora, który cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. By pomóc w leczeniu chłopca, rodzice potrzebują aż 9 milionów zł. Sytuacja jest niezwykle pilna, a pieniądze muszą zostać zebrane do 31 grudnia, jeśli dziecko ma mieć szansę na przeżycie. 

Niestety do tej pory uzbierano niewiele ponad milion złotych. Wciąż brakuje pozostałych ośmiu, dlatego Filip Bobek tak bardzo zaangażował się w akcję pomocową. Na stronie internetowej zbiórki pieniędzy w serwisie Siepomaga.pl pojawił się apel zrozpaczonych rodziców. 

Teksty wybrane dla Ciebie:

W momencie pisania tych słów mija mniej więcej 48 godzin, od kiedy wiemy, że nasz  3-miesięczny synek jest chory na śmiertelnie niebezpieczną chorobę. Jeszcze kilka dni temu mieliśmy nadzieję, że będzie zdrowy, a niepokojące objawy wkrótce okażą się jedynie przykrym wspomnieniem. Nic z tego… Badanie genetyczne dało jednoznaczny wynik: SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni typu pierwszego. Diagnoza najstraszniejsza z możliwych. Jeszcze tego samego dnia dowiedzieliśmy o terapii genowej określanej mianem najdroższego leku świata, a już dzisiaj mamy zbiórkę na siepomaga i prosimy Was o pomoc. Musimy nagle w ciągu kilku tygodni zdobyć ponad 9 mln zł, żeby ratować Filipka... - czytamy na stronie. 

Opiekunowie chłopca podkreślają, że rdzeniowy zanik mięśni to przerażająca choroba. 

To potwór, choroba genetyczna, która powoduje osłabienie mięśni - od tych odpowiedzialnych za poruszanie rozpoczynając, na tych, które pilnują oddychania i bicia serca kończąc. Nie zna litości… Kiedyś, gdy medycyna nie była tak rozwinięta, dzieci umierały w ogromnych męczarniach, często po prostu się dusząc. - piszą rodzice w apelu na stronie. 

Warto zaangażować się w pomoc, do której namawia gwiazda TVN. Wpłacić, chociażby najmniejszy datek, można za pośrednictwem poniższej strony

źródło: se.pl, siepomaga.pl, filmweb.pl

Gwiazdor Gwiazdor "BrzydUli" TVN przekazał tragiczną wieść. Potrzebna pomocCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach: