TVN Agnieszka Woźniak-Starak Dzień dobry TVN. TVNpl/Dzień dobry TVN/10.10.16/YouTube/ScreenŹródło: TVNpl/Dzień dobry TVN/10.10.16/YouTube/Screen
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 3 Września 2020

Agnieszka Woźniak-Starak dokonała kontrowersyjnej decyzji. Ma związek ze stacją TVN

TVN zatrudnił Agnieszkę Woźniak-Starak do "Dzień dobry TVN". Chwilę po potwierdzeniu medialnych doniesień, ujawniono kolejne spekulacje. Okazuje się, że nowa prowadząca miała ważną prośbę do Edwarda Miszczaka. Jej warunek może odbić się na promocji show.

Kinga Rusin i Piotr Kraśko zrezygnowali z pracy w "Dzień dobry TVN". Współpraca z Edwardem Miszczakiem została przerwana w ciepłej i koleżeńskiej atmosferze. Prowadzący zostali zastąpieni przez Agnieszkę Woźniak-Starak oraz Ewę Drzyzgę. Obie dziennikarki pracują przed kamerą już od 2000 roku. W ostatnim czasie "Plotek" spekulował zza kulis programu śniadaniowego. Okazuje się, że nowa prowadząca postawiła Miszczakowi pewne warunki.

Jarosław Kaczyński znów przesadził? Komplementy i pochlebstwa: Jarosław Kaczyński znów przesadził? Komplementy i pochlebstwa: "Trzeba się w pas kłaniać ojcu Rydzykowi"Czytaj dalej

TVN zatrudnił Agnieszkę Woźniak-Starak do "Dzień dobry TVN".

Producenci programu zgodzili się na warunki Agnieszki Woźniak-Starak. Trzeba przyznać, że prezenterka nie miała wygórowanych oczekiwań. - Dyskutując o prowadzeniu "Dzień Dobry TVN" z Edwardem Miszczakiem, Agnieszka zastrzegła, że nie chce się angażować w zwyczajową promocję formatu, która polega na udzielaniu wywiadów, sesjach, okładkach i eventach - deklaruje informator portalu "Plotek". Wyjaśnijmy, że pokazywanie się na ściankach i rozmowa z kolorową prasą mogłaby zakończyć się przykrymi pytaniami o Piotra Woźniaka-Staraka. Zrezygnowanie z tego typu działań może jednak odbić się na promocji telewizyjnego show.

Może masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłeMoże masz podobną monetę? Możesz być milionerem, chodzi o nominał 5 zł, niezwykłeCzytaj dalej

Wszystko wskazuje na to, że nowa prowadząca nie chce wracać do wydarzeń z przeszłość. Agnieszka Woźniak-Starak ma unikać wywiadów dla prasy. Jej aktywność ma ograniczyć się jedynie do prowadzenia "Dzień dobry TVN". - Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że dla kolorowej prasy to byłaby doskonała okazja do pytań o jej życie prywatne, a z oczywistych względów nie chce na ten temat rozmawiać i w ten sposób promować swojej pracy. Być może zdecyduje się na jeden duży wywiad, gdy uzna, że jest na to gotowa, ale póki co, tabloidy będą musiały obejść się smakiem - zdradza anonimowy pracownik TVN dla "Plotka".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Nagle zapowiedziano pilną konferencję. Dowiedzieliśmy się, o co dokładnie chodzi
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Wypełnił wniosek o zwolnienie z abonamentu RTV. Wtedy został skarcony, urzędnicze piekło

TVN zatrudnił Agnieszkę Woźniak-Starak do "Dzień dobry TVN, jednak produkcja musiała przyjąć jej warunki. Prezenterka sprytnie uniemożliwiła tak zwanej kolorowej prasie wypytywanie o śmierć swojego męża. Odcięcie się od plotkarskich mediów z pewnością pozwoli redaktorce ponowne rozwinięcie skrzydeł na antenie programu śniadaniowego. - Jeśli ktoś będzie chciał zobaczyć i usłyszeć jak sobie radzi, będzie musiał włączyć telewizor - wskazuje informator z TVN w rozmowie z "Plotkiem".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Z ostatniej chwili: ranna kobieta leży na środku torowiska. Poważny wypadek w centrum, ogromne utrudnienia
  2. Interwencja policji w Jeleniej Górze z powodu hulajnogi. Zajście nie trwało kilku minut, tylko ok. godzinę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Tragedia na północy Polski. Nie było szans, nie żyje

Źródło: [Plotek]