TVN Top Model. screen TVN
Źródło: screen TVN
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 3 Września 2020

Dlaczego TVN zdecydował się je wyemitować? Przykre sceny w Top Model

TVN swoją jesienną ramówkę naładował kontynuacjami kultowych formatów. "Top Model" zdecydowanie należy do tego grona. Choć za nami dopiero pierwszy odcinek nowego sezonu, już teraz możemy mieć pewność, że w 9. edycji show nie zabraknie emocji i kontrowersji.

Bazowany na niezwykle popularnym, zagranicznym formacie "America’s Next Top Model" program, od swojej pierwszej edycji znacząco się zmienił. Od kilku lat mogą w nim brać udział nie tylko kobiety, ale i mężczyźni. Nadal jednak zasadom "Top Model" daleko jest do zupełnej egalitarności. Od uczestników wymaga się sztywnego wpisywania w wąski kanon urody.

Legendarny gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Przeszedł poważną operacjęLegendarny gwiazdor disco polo trafił do szpitala. Przeszedł poważną operacjęCzytaj dalej

Tymczasem, w wyemitowanym już, pierwszym odcinku programu, pojawiła się modelka plus size. Sposób, w jaki zareagowali na nią prowadzący, pozostawia wiele do życzenia.

TVP nie wybroni już Dudy. Ujawniono akta sprawy ułaskawionego pedofila, było inaczej, niż przedstawianoTVP nie wybroni już Dudy. Ujawniono akta sprawy ułaskawionego pedofila, było inaczej, niż przedstawianoCzytaj dalej

TVN wyemitował pierwszy odcinek nowego sezonu "Top Model". Pojawiły się kontrowersje

Agata Wiśniewska, bo o niej mowa, zna świat mody od podszewki. Na co dzień zajmuje się bowiem szyciem sukni ślubnych. Powstanie jednej, potrafi zająć jej zaledwie jeden dzień. Zajmuje się również promowaniem różnorodności na wybiegach i pozytywnego podejścia do kobiecego ciała. Wiśniewska jest modelką plus size.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Ogromne zmiany w 500 plus, oprócz dzieci dostaną też inni. Ponad 10 mln Polaków otrzyma pieniądze
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3.Rząd dalej straszy koronamandatami. Jednak sędziowie mają świetne wieści dla Polaków

- Potrzebujemy oglądać takie osoby w telewizji i na okładkach, bo takie mijamy na ulicy - wyjaśniła w materiale motywacje, dla których pojawiła się przed jurorami. Reakcja jednego z nich, niestety, pozostawia wiele do życzenia.

Marcin Tyszka, fotograf, związany z programem od jego pierwszej edycji, był sceptycznie nastawiony do Wiśniewskiej. Bez najmniejszych zahamowań powiedział, że zmienił by w niej... 2 rozmiary.

Na szczęście, ostatecznie, jury podjęli decyzję o przepuszczeniu wyjątkowej modelki do następnego etapu progamu. Sam Tyszka przyznał, że Wiśniewska jest wyjątkowo fotogeniczna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek zostawił list pożegnalny i nagle zniknął. Rodzina poprosiła o pomoc policję, właśnie wydano apel
  2. Vega posiada taśmy sutenerów, na których są politycy? Sprawdzono, czy reżyser mówi prawdę
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Niestety, nie żyje. Czarny scenariusz się spełnił, miasto w żałobie

Źródło: Facebook/Jurek Owsiak