Dwóch reporterów odchodzi z TVN 24.. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTERŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 2 Grudnia 2020

Popularny dziennikarz TVN 24 niespodziewanie przekazał. Odchodzi z pracy, to już pewne

Dziennikarz TVN 24 poinformował o odejściu ze stacji. Reporter Tomasz Kułakowski zrezygnował z pracy po niemal roku. Podobną decyzję podjął poprzednio jego kolega z redakcji "Czarno na białym" Tomasz Marzec.

  • Tomasz Kułakowski odchodzi z telewizji TVN 24.
  • O swojej decyzji poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.
  • Z redakcji "Czarno na białym" odszedł również Tomasz Marzec.

Informację o swoim odejściu z redakcji programu Tomasz Kułakowski przekazał w miniony wtorek, korzystając przy tym z Twittera.

"Zakończyłem pracę w Czarno na białym. Dziękuję całej redakcji za prawie rok udanej współpracy. Kolegom i koleżankom życzę powodzenia, tak jak całej stacji TVN 24", czytamy we wpisie byłego już redaktora prywatnego nadawcy.

Jak wskazuje portal "Wirtualne Media", ostatnim materiałem Kułakowskiego, który został wyemitowany na antenie TVN, był poniedziałkowy reportaż o trzech mężczyznach, zmarłych w wyniku zakażenia koronawirusem.

Rossmann to nie tylko kosmetyki. Specjalna propozycja tuż przed Bożym Narodzeniem, jest w czym wybieraćRossmann to nie tylko kosmetyki. Specjalna propozycja tuż przed Bożym Narodzeniem, jest w czym wybieraćCzytaj dalej

Dziennikarze odchodzą z TVN 24

Przed podjęciem współpracy z TVN 24 dziennikarz był korespondentem telewizji Polsat. W latach 2008-2011 pracował w Polskim Radiu, wskazuje "WM". W roku 2010 relacjonował wybory prezydenckie na Ukrainie.

Teksty wybrane dla Ciebie:

W rozmowie ze wspomnianym portalem Kułakowski przekazał, że od początku grudnia pełni funkcję rzecznika prasowego spółki zajmującej się produkcją napojów – Krynica Vitamin. Na nowym stanowisku będzie skupiał się na kontaktach z mediami oraz tworzeniem wizerunku firmy.

Budowanie komunikacji w Krynicy Vitamin S.A. to dla mnie wielki zaszczyt i wyzwanie. A skoro mówimy o producencie m.in. napojów energetycznych, mogę tylko dodać, że z ogromną energią przystępuję do działania – przekazał, cytowany przez "Wirtualne Media".

Fantastyczne wieści, niesamowita radość Tomasza Komendy. Jego rodzina się powiększyła, jest pierwsze zdjęcieFantastyczne wieści, niesamowita radość Tomasza Komendy. Jego rodzina się powiększyła, jest pierwsze zdjęcieCzytaj dalej

Wczoraj media obiegły informacje o odejściu z redakcji "Czarno na białym" innego uznanego dziennikarza stacji. Po niemal piętnastu latach z pracy w TVN 24 zrezygnował Tomasz Marzec.

Onet przypominał, że Marzec był jedną z ostatnich osób, które pracowały w programie od pierwszego wydania, kiedy program tworzył jeszcze Tomasz Sekielski.

Mam półroczny zakaz konkurencji i czuję potrzebę odpoczynku po tych intensywnych latach – przyznał w rozmowie z "WM".

"Czarno na białym" jest emitowany na antenie TVN 24 od 2011 roku.

źródło: Twitter / Wirtualne Media / Onet

Nawet 200 zł od Millennium na zakupy. Fantastyczna akcja, na propozycjach banku skorzystają już nie tylko klienciNawet 200 zł od Millennium na zakupy. Fantastyczna akcja, na propozycjach banku skorzystają już nie tylko klienciCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach: