Zatrzymanie dilerów marijuany. TRIX/ East NewsŹródło: TRIX/ East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 2 Maja 2020

Ofiara gwałtu boi się "Krystka". Sprawca ja oskarża, porażające informacje

Trójmiasto. Ofiara znanego ''łowcy nastolatek z Pomorza'' oskarżona o składanie fałszywych zeznań. Została zgwałcona, a teraz może sama trafić do więzienia.

Wszczęto śledztwo przeciwko kobiecie, którą zgwałcił znany trójmiejski gangster Krystian W. ps. "Krystek". W śledztwie mężczyzna ma status pokrzywdzonego, a jego ofiara boi się, że może trafić za kratki.

Poczta Polska wprowadziła do sprzedaży nietypowe maseczki. Można się zdziwićPoczta Polska wprowadziła do sprzedaży nietypowe maseczki. Można się zdziwićCzytaj dalej

Trójmiasto. Ofiara gangstera może trafić za kratki

Gangster "Krystek" odsiaduje obecnie wyrok. Gwałtu na 16 latce dokonał w 2014 roku w puckiej nieruchomości. Jedno z jej pięter miało przypominać miejsce schadzek. Pokrzywdzona Joanna przebywała na miejscu z koleżanką. Krystian W. zachęcał je do wciągania z nim kokainy oraz picia alkoholu. Dziewczyny wyjątkowo zaniepokoiły propozycje składane im przez gangstera oraz widok, obecnych w mieszkaniu pejcza i rury. Joanna poszła wezwać pomoc, a wtedy gangster rzucił się na jej koleżankę, Magdę. Po pewnym czasie do mieszkania wróciła Joanna, została wciągnięta na górę i brutalnie zgwałcona.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Poczta Polska wprowadziła do sprzedaży nietypowe maseczki. Można się zdziwić
2. Ponad 200 tys. Polaków otrzyma dodatkowe pieniądze do pensji. Pomocy ma być jednak znacznie więcej

Kobiety uciekły po stosunku. Szukały pomocy na stacjach benzynowych. Krystian W groził im policją i kolegami. Przez kilka dni tułały się po piwnicach i squatach. Mężczyzna stanął przed sądem i został skazany na 3 lata pozbawienia wolności. Dostał prawie najniższy z przewidzianych wymiarów kary. Uzasadnienie wyroku pozostało niejawne. Dziewczyna była w trudnej sytuacji, nie stać jej było na adwokata. Wcześniej wychowywała się w domu dziecka a rodzice nie brali udziału w jej wychowaniu. O wyroku poinfoirmowali ją dziennikarze.

Joanna została oskarżona o pomówienie i składanie fałszywych zeznań przez "Krystka". Policjantka, która przesłuchiwała dziewczynę nie zdawała sobie nawet sprawy, że zapadł prawomocny wyrok ws. gwałtu na Joannie. Onet bezskutecznie próbował ustalić pewne fakty odnośnie do tej sprawy, wysyłał zapytania do prokuratury. Krystian W. jako pokrzywdzony ma prawo zaglądać do akt i składać wnioski o dokonanie pewnych czynności.

Znany "łowca nastolatek" dostał niski wyrok, zaczął także szykanować kobietę. Prokuratura i sądy zdają się trzymać stronę gangstera. Mężczyzna niedługo wyjdzie na wolność, a jego ofiara może spędzić za kratami nawet 8 lat. Trójmiejski wymiar sprawiedliwości jest mocno powiązany ze światem przestępczym, a może po prostu Joanna ma pecha? Łatwo jest wykorzystać i wrobić w coś kobietę, która wychowała się bez rodziców? Czy możemy liczyć na rządy prawa w Polsce?

Źródło [Onet]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  2. Kobieta płakała, była ranna, krwawiła. O krok od tragedii na Pradze-Północ
  3. Czy sklepy będą zamknięte 2 i 3 maja? Zakaz handlu, kiedy?
  4. Ratownik medyczny z mazowieckiego pogotowia był zakażony. Niestety nie żyje
  5. Zabójca nastoletniej Kornelii nie miał litości. Właśnie on doprowadził do niewyobrażalnej tragedii
  6. Przełomowa decyzja Wuhan, jest kategoryczny zakaz. Chwila, na którą czekały miliony
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News