Maseczki. ARKADIUSZ ZIOLEK/East NewsŹródło: ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 9 Lipca 2020

Tragedia w Tychach. Zabił, bo zwrócono mu uwagę o maseczkę

Okrutna zbrodnia w Tychach. 25-latek zabił mężczyznę, który zwrócił mu uwagę o maseczkę. Starszy człowiek kilka dni umierał w szpitalu.

Tragedia rozegrała się na jednym z osiedli w Tychach. Jak podaje serwis Tychy24.net, awantura pomiędzy dwoma mieszkańcami zakończyła się tragicznie.

Zabójstwo z powodu maseczki

Z ustaleń lokalnych mediów wynika, że dramat rozegrał się na ulicy Harcerskiej w okolicach parkingu. 53-letni mieszkaniec pobliskiego osiedla udał się do sklepu. Po drodze spotkał młodego mężczyznę, który za nic miał zasady obowiązujące podczas epidemii koronawirusa. Według zeznać policji, między mężczyznami doszło do krótkiej wymiany zdań, po czym górę wzięły emocje. 25-latek dotkliwie pobił 53-latka, kopiąc go, gdy ten znajdował się już na ziemii. Ofiara doznała poważnych obrażeń głowy.

Podejrzany przebywa w areszcie

Według informacji uzyskanych przez lokalne media od Agnieszki Semik z tyskiej policji, poszkodowany został natychmiast przetransportowany do pobliskiego szpitala. Mężczyzna przez kilka dni leżał w szpitalu z poważnymi obrażeniami głowy. Ostatecznie zmarł 4 lipca. Udało się zabezpieczyć nagranie z monitoringu, na którym widać całe zajście.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiemy ile wynosi emerytura Krystyny Pawłowicz. Polscy emeryci o takiej kwocie mogą pomarzyć 2. Jeszcze rano rodzice mieli zostać bez pieniędzy. Po natychmiastowej interwencji zapadła pilna decyzja

25-latka udało się zatrzymać po kilku dniach. Został tymczasowo aresztowany i spędzi w zamknięciu trzy miesiące. Mężczyzna nie przyznaje się do winy, grozi mu dożywocie.

Źródło: [Tychy24.net]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiemy ile wynosi emerytura Krystyny Pawłowicz. Polscy emeryci o takiej kwocie mogą pomarzyć
  2. Jeszcze rano rodzice mieli zostać bez pieniędzy. Po natychmiastowej interwencji zapadła pilna decyzja
  3. Złe wieści dla klientów banków w Polsce. PKO BP dołącza do mBanku, BGK, Citi Handlowego i BNP Paribas
  4. Monika Olejnik pokazała zadziwiające zdjęcie sprzed lat. Kaczyński wolałby o nim zapomnieć?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News