Wspaniały odcinek "Totalnych remontów Szelągowskiej". dziendobry.tvn.plŹródło: dziendobry.tvn.pl
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 25 Listopada 2020

"Totalne remonty Szelągowskiej" teraz wyjątkowo przesadziły, chodzi o uczestnika. Wszystko zostało całkowicie odmienione

"Totalne remonty Szelągowskiej" zajęły się odnowieniem mieszkania należącego do byłego lekkoatlety Macieja Leszczyńskiego. Efekt finalny przerósł najśmielsze oczekiwania. Sportowiec nie mógł wyjść z zachwytu. Opinią na temat nowego lokum podzielił się z widzami "Dzień dobry TVN".

Odnowa mieszkania Macieja Leszczyńskiego w jednym z ostatnich odcinków programu "Totalne remonty Szelągowskiej" wzbudziła zachwyt widzów TVN. Sam sportowiec postanowił podzielić się swoimi wrażeniami w programie śniadaniowym telewizji.

Zaskakujące sceny w Zaskakujące sceny w "Jeden z dziesięciu". Uczestnik zaczął dyskutować z prowadzącym, Sznuk musiał interweniowaćCzytaj dalej

"Totalne remonty Szelągowskiej" powaliły widzów na kolana

Maciej Leszczyński to znany lekkoatleta i srebrny medalista Mistrzostw Polski seniorów w tej dziedzinie. Obiecujący sportowiec w pewnym momencie swojego życia postanowił zrezygnować z kariery. Stało się to wtedy, gdy na świat przyszła jego córka. Dziecko, które było dla niego całym światem, sprawiło, że sport nie był już na pierwszym planie.

Gdy córka sportowca skończyła 12 lat, zmuszony był wychowywać ją samotnie. Świetnie radził sobie jednak w roli jedynego opiekuna dziecka, choć nie było to zadanie łatwe. 

Mieszkanie Macieja Leszczyńskiego było w opłakanym stanie. Nie chodziło już nawet o wystrój, ale o sam stan lokum, które jak stwierdziła w programie "Dzień dobry TVN" córka sportowca - dosłownie się rozpadało. Zdecydowanie wymagało gruntownego remontu.

Odnowienia mieszkania Leszczyńskiego podjął się program TVN "Totalne remonty Szelągowskiej". Niecałe 2 tygodnie temu, ekipa weszła do domu sportowca, by urządzić tam prawdziwą nowoczesną rewolucję.

Sportowiec nie może wyjść z zachwytu

Już nie tylko ZUS. Bardzo ważne informacje ws. pieniędzy na emerytury, czas na OIPEJuż nie tylko ZUS. Bardzo ważne informacje ws. pieniędzy na emerytury, czas na OIPECzytaj dalej

Efekt finalny przerósł najśmielsze oczekiwania. Program "Totalne remonty Szelągowskiej" wprowadził do mieszkania Leszczyńskiego powiew nowoczesności i najnowszych trendów wystrojowych. Obdrapane meble zostały wymienione na piękne i błyszczące, jakich nie powstydziliby się sportowcy światowej sławy

Sam Maciej Leszczyński nie mógł wyjść z podziwu. W rozmowie z "Dzień dobry TVN" podzielił się swoimi odczuciami dotyczącymi tak zachwycającej zmiany, przeprowadzonej przez "Totalne remonty Szelągowskiej".

DZISIAJ GRZEJE:
1. TVP dostała 4,8 miliarda złotych z budżetu państwa. Inne państwowe spółki mogą tylko pomarzyć o takich pieniądzach
2. Niemcy szykują się do masowego szczepienia. Zapraszają też Polaków
3. Rzecznik policji: Funkcjonariusze nie wiedzieli, że zatrzymują dziennikarkę. Tymczasem na zdjęciach widać coś innego

- Jeszcze pogubiony jestem na razie. Nie wiem, gdzie mam pójść i co się dzieje. Ogólnie jestem bardzo szczęśliwy, ale jeszcze troszeczkę nieprzystosowany do różnych miejsc, nowa kuchenka, nowa lodówka, wszystko jest nowe - zachwycał się sportowiec. 

Lekkoatleta przyznał, że zmiany, jakie zaszły w jego życiu w wyniku udziału w programie "Totalne remonty Szelągowskiej", są dla niego jak wejście w nowy, piękny świat. 

- Tak jakbym oddzielał tę starą jakąś rzeczywistość od tej nowej. - opowiadał w programie "Dzień dobry TVN". 

"Totalne remonty Szelągowskiej" zainspirowały sportowca do segregacji przedmiotów, które pochodziły z jego mieszkania, a obecnie znajdowały się w kartonach. Wiele z nich ostatecznie wylądowało w koszu. W ten symboliczny sposób Maciej Leszczyński pożegnał się ze swoim dawnym życiem.

Zdjęcie wyróżniające jest screenem fragmentu programu "Dzień dobry TVN" zamieszczonego na stronie Dziendobry.tvn.pl

źródło: dziendobry.tvn.pl

Jacek Kurski znalazł swój Jacek Kurski znalazł swój "dowód potęgi". Nawet Kaczyński stoi murem za projektem prezesa TVPCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Rada Ministrów wydała nowe rozporządzenie. Dotyczy świąt Bożego Narodzenia, wielu Polaków się wścieknie
  3. Sto razy lepsze niż zwykłe frytki, zdrowsze niż chipsy. Talarki ziemniaczane zrobisz banalnie łatwo, a smak pokochasz od razu
  4. Szczegóły tajnego pogrzebu Henryka Gulbinowicza. Na grobie nietypowy wieniec
  5. "Pokaż, że masz jaja". Ostre słowa w stronę Przemysława Czarnka na antenie Polsat News
  6. "Uważaj na głowę". Niesamowita inicjatywa Szpitala Klinicznego w Krakowie
  7. W Milionerach padło banalne pytanie. Uczestnik załamał ręce. Każdy miłośnik podróży poda odpowiedź bez problemu
  8. Do Polski przyleciał tajemniczy samolot z Wuhan. Ujawniono cel podróży