Gracja i Jacek Kalibabka. Instagram/https://www.instagram.com/jacek.kalibabka/Źródło: Instagram/https://www.instagram.com/jacek.kalibabka/
Wszystkie wideo autora Krystian Mowel
Autor Krystian Mowel - 31 Sierpnia 2020

Ojciec nowych gwiazd show TVN był kryminalistą. Niespodziewana sytuacja w "Top Model"

Jurorzy programu „Top Model”, który emitowany jest co tydzień na antenie stacji TVN, zachwycili się rodzeństwem, które pojawiło się na castingu do kolejnej edycji programu. Eksperci modowi zwrócili uwagę na ich urodę oraz znane nazwisko. Okazało się, że są dziećmi rozpoznawanego kryminalisty.

Kasia Sokołowska, Joanna Krupa, Marcin Tyszka i Dawid Woliński nie mogli oderwać oczu od urody rodzeństwa. Zaciekawiło ich również nazwisko uczestników castingu – Kalibabka. Okazało się, że są dziećmi kryminalisty znanego jako „Tulipan”.

Tysiące Polek i Polaków dostaną dziś identycznego SMS-a. Ważne ostrzeżenie, nie chodzi o pogodęTysiące Polek i Polaków dostaną dziś identycznego SMS-a. Ważne ostrzeżenie, nie chodzi o pogodęCzytaj dalej

„Top Model”: Dzieci kryminalisty w walce o marzenia
 

Gracja i Jacek to rodzeństwo, które pragnie już wkrótce podbijać pokazy mody na całym świecie. Postanowili zgłosić się do castingu „Top Model”, gdzie swoją urodą zwrócili uwagę całej czwórki jurorów programu. Stacja TVN w opisie odcinka zamieściła kilka zdań nawiązujących do rodziny czarującego rodzeństwa: „Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli pod wrażeniem ich urody. Ze względu na duże podobieństwo myśleli, że są bliźniętami. Po chwili rozmowy, okazało się, że Gracja i Jacek mają słynne nazwisko – Kalibabka. Ich tata, Jerzy Kalibabka – był znany także jako „Tulipan”, ze względu na swoją działalność przestępczą” – czytamy w opisie tego odcinka.

wtv.pl - portal informacyjny"Jesteś zwykłą sz****". Dziennikarz zaatakowany po odejściu z Polsatu i przejściu do TVPCzytaj dalej

„Top Model”: Historia Jerzego Kalibabki

Jerzy Kalibabka uwiódł, omamił i rozkochał w sobie tysiące kobiet. Znany był pod pseudonimem „Tulipan”. Jego historia była inspiracją do powstania słynnego serialu „Tulipan” z Janem Monczką.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Mogą wejść na konta, ściągnąć chore kwoty. Od stycznia kontrolerzy pobrali już 464 mln zł i wciąż im mało

Jerzy Kalibabka posiadał podstawowe wykształcenie i trudnił się rybactwem. W 1977 roku postanowił jednak zmienić swoje życie. Wyjechał do Międzyzdrojów, gdzie rozpoczął swoją działalność przestępczą. Uwodził starsze od siebie kobiety i turystki z Niemiec. 8 marca 1984 roku został skazany na 15 lat pozbawienia wolności i karę grzywny w wysokości miliona złotych. Dwa lata później otrzymał propozycję zostania konsultantem serialu „Tulipan”, a wynagrodzenie pozwoliło mu na spłatę grzywny. Ostatecznie wyszedł na wolność w 1994 roku i powrócił do rodzinnego Dziwnowa, gdzie założył rodzinę i otworzył kawiarnię.

Zdjęcie wykorzystane w artykule pochodzi z konta w serwisie Instagram Jacka Kalibabki. 
 
Źródło: „Super Express”

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel do wszystkich warszawiaków. Chodzi o wodę, jest źle
  2. 296 zmarłych bez chorób współistniejących? Tak, to prawda
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Zaczęło się, Polsat donosi o fatalnej sytuacji. Żywioł niemal zdewastował duże miasto