"Top Model". YouTube.com/TVN FashionŹródło: YouTube.com/TVN Fashion
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 13 Września 2020

Usłyszał w "Top Model", że nie ma żadnych szans. Spektakularnie schudł i przyszedł ponownie, niezwykła historia

"Top Model" to program TVN, który z poszukuje nie tylko osób, którzy mogą być potencjalnymi modelami i modelkami, ale również z ogromną charyzmą. Jeden z uczestników tak bardzo chciał być w show, że postanowił schudnąć i znów wrócić na kasting.

Udział w "Top Model" to szansa nie tylko na zrobienie kariery w modeling, ale również na wybicie się w świecie mediów i show-biznesu. Mnóstwo uczestników robi obecnie też karierę influencerów, szczególnie na Instagramie.

wtv.pl - portal informacyjny"W Kontrze" chwalono obrazy na wizji, których nie było widać. Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz znów odpłynęli?Czytaj dalej

"Top Model": Uczestnik schudł ponad 30 kilogramów

Świetnie swoją obecność w programie wykorzystali: Karolina Gilon, Radek Pestka, Karolina Gilon czy Osi Ugonoh. Duża część osób biorących udział w programie, rozwija się także w modelingu. Jednak z tego co da się zauważyć, jury bezsprzecznie wymaga od ochotników pewnych predyspozycji fizycznych, do uprawiania zawodu modela. Najważniejszy jest wzrost, choć nie zawsze, ale również proporcjonalne i zdrowe ciało, a przede wszystkim bardzo szczupła sylwetka, zwłaszcza, gdy mowa o tzw. "robieniu wybiegów". Choć produkcja programu zapewnia, że w nowych edycjach nie liczy się rozmiar i wiek, to pozostaje to kwestią dyskusyjną.

Nawet do 30 tys. zł. Warto się pośpieszyć i sprawdzić, ponieważ termin mija już 30 wrześniaNawet do 30 tys. zł. Warto się pośpieszyć i sprawdzić, ponieważ termin mija już 30 wrześniaCzytaj dalej

Od pewnego czasu na kastingach pojawiają się coraz dziwniejsze postacie, nie tylko charyzmatyczne, ale kolorowe, które nie chcą dać za wygraną i nie poddają się, mimo odmowy. Jednym z takich uczestników, który chce dostać się do "Top Model" za wszelką cenę jest Adrian. Po raz pierwszy na ekranie mogliśmy zobaczyć go w 2019 roku. Choć wypadł wtedy świetnie i zaraził jury swoją energią, to nie przeszedł dalej. Usłyszał wtedy, że "nie jest jeszcze gotowy" i postanowił całkowicie się zmienić. 

DZISIAJ GRZEJE:
1. "Wiadomości" TVP znów bezstronnie? Promują Kurskiego, mocne słowa na wizji: "My nie jesteśmy, aby się cokolwiek opłacało"
2. Wyglądały jak ziemniaki albo dziwne kamienie. Gdy emerytka z Zamościa poznała prawdę, od razu pobladła
 

Na kolejnym kastinu pojawił się w tym roku, ale całkowicie odmieniony. Adrian Drankowski, jak podaje "WP" schudł 30 kilogramów, a swoje osiągnięcia zaprezentował na wybiegu przed fotelami jurorskimi. Tym razem miał nie tylko trzy stylizacje, ale również nauczył się układu tanecznego przypominającego hip-hop. Niestety to nadal nie było wystarczające, aby dostać się dalej.

Adrian wcześniej.
top model

Adrian dziś.

top model

Kadry pochodzą z oficjalnego kanału na YouTube.com/TVN Fashion.

Czy masz w zwyczaju gotować rosół na udkach od kurczaka? Popełniasz kardynalny błąd, ostrzegają wybitni kucharzeCzy masz w zwyczaju gotować rosół na udkach od kurczaka? Popełniasz kardynalny błąd, ostrzegają wybitni kucharzeCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kolejny podatek ze srogą podwyżką od przyszłego roku. Mało kto ma szansę uniknąć opłaty
  2. Właśnie się zaczęło, Tłumy ludzi na ulicach. Niezbędna była pomoc ratowników medycznych
  3. Jarosław Kaczyński oszukał wyborców? Nici z obietnicy podwyżek
  4. TVN przekazał przykre informacje. Nie żyje ceniony dziennikarz
  5. Pomóż znaleźć właściciela. Agresywne psy zabiły jamniczka, tragiczne zdarzenie w Krakowie
  6. Mandat na ponad 2 miliony złotych? Rekordziście grozi również więzienie 

Źrodło: Wirtualna Polska, YouTube.com/TVN Fashion