Tomasz Sekielski. Piotr Molecki/East News
Źródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 29 Stycznia 2020

Tomasz Sekielski nie wytrzymał. Kurski straci nerwy widząc, co wymyślił

Tomasz Sekielski, od czasu przejęcia władzy przez obóz Zjednoczonej Prawicy, nie ukrywa swojej niechęci do TVP. Dziennikarza boli obecny, jednostronny przekaz telewizji pod rządami Jacka Kurskiego. Prezes ma teraz poważne powody do złości. Sekielski ogłosił nietypową akcję.

"Namawiam was do tego, abyście swoich znajomych, rodzinę, wszystkich przekonywali do tego, by wyłączyli TVP. Proponujcie osobom, które uważają, że TVP jest dobra, aby pożyli bez tej telewizji tydzień, może dwa. Na próbę, może im się uda..." - mówił Sekielski jeszcze w ubiegłym roku. Teraz postawił krok dalej. Ogłosił konkurs, w którym udział może wziąć każdy z was. Jego organizacja napsuje nerwów Jackowi Kurskiemu.

Prowadzący Dzień Dobry TVN są skończeni. Telewizja się odcina, dziennikarka obnaża kulisyProwadzący Dzień Dobry TVN są skończeni. Telewizja się odcina, dziennikarka obnaża kulisyCzytaj dalej

Tomasz Sekielski ogłasza akcję

"Wyłącz TVP, włącz myślenie" - tak nazywa się rozpoczęta przez Sekielskiego akcja. Dziennikarz poszukuje odpowiedniego loga do produkcji m.in. wlepek i plakatów. Zaprojektować je może każdy z was.

- NIE WOLNO wykorzystywać loga TVP!!! Na wasze projekty graficzne czekam do niedzieli 02.02.2020, do godziny 15:00! Najlepiej przysyłajcie je jako wiadomość prywatną na fanpage SEKIELSKI. Trzy zwycięskie prace nagrodzone zostaną trylogią SEJF mojego autorstwa. Właśnie ukazało się nowe jednotomowe wydanie tej serii. Oczywiście każda z książek będzie z imienną dedykacją. Liczę na waszą kreatywność. Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury w składzie Anna i Tomasz Sekielscy. Zdecydują nasze subiektywne odczucia - ogłosił Sekielski.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Zapomnisz o jednym podpisie i nie dostaniesz renty. ZUS uzna, że nie żyjesz

2. Polakowi grozi więzienie. Przywiózł pamiątkę z podróży, która kusi wielu turystów

3. Z ostatniej chwili: silne trzęsienie ziemi za granicą. Są ostrzeżenia, może być jeszcze gorzej

4. Politycy chcieli przepchnąć uchwałę przeciwko LGBT. Udało się, ale pomylili skróty

5. Tadeusz Rydzyk przekroczył granicę smaku. Ordynarne słowa i groźby

6. Najsłynniejsza polska zakonnica wyznaje prawdę o księżach. "Łajdaki i pedofile"