Tomasz Sekielski wraz ze swoim bratem pracują nad nowym filmem. Znowu będzie głośno.. facebook.com/SekielskiŹródło: facebook.com/Sekielski
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 23 Lutego 2020

Nowy film Sekielskich wywoła burzę, jakiej jeszcze nie było. Mamy nowe informacje

Tomasz Sekielski wraz ze swoim bratem Markiem zadebiutowali w roli reżysera i producenta głośnego filmu dokumentalnego pt. "Tylko nie mów nikomu", który odbił się szerokim echem w mediach i wstrząsnął Polakami. W filmie wyjawiono afery pedofilskie z duchownymi w roli głównej. Teraz bracia Sekielscy pracują nad nowym, trzecim filmem, a niedługo premierę będzie miał ich drugi film. Wygląda na to, że znowu będzie głośno i gorąco. Pojawiły się nowe doniesienia ws. filmów. Czego będą dotyczyły, jaki problem będą dotykały?

Bracia Sekielscy nie odpuszczają księdzom pedofilom i mają zamiar dalej poruszać temat problemu, jakim jest pedofilia w Kościele Katolickim. Sekielscy zbierają bowiem na trzeci dokument o pedofilii w Kościele, a wkrótce mają także podać datę premiery ich drugiego dokumentu pt. "Zabawa w chowanego". W jednym z ostatnich wywiadów zdradzili trochę szczegółów.

Tadeusz Rydzyk zataja swój majątek? Ujawniamy prawdę o jego dochodachTadeusz Rydzyk zataja swój majątek? Ujawniamy prawdę o jego dochodachCzytaj dalej

Tomasz Sekielski i jego brat nie odpuszczają księdzom pedofilom. Będą powstawać kolejne filmy

Tomasz i Marek Sekielscy uzbierali już ponad 650 tys. złotych. Stanowi to ponad połowę kwoty, która jest konieczna, by mógł powstać ich trzeci film o pedofilii w Kościele.

- Zakończył się trzeci etap zbiórki, zebraliśmy już ponad 600 tys. z planowanego miliona złotych - powiedział w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Marek Sekielski.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Warszawski policjant relacjonował akcje na Instagramie. Zdjęcia nie powinny były nigdy trafić do sieci

2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie

W serwisie Patronite, na którym prowadzona jest zbiórka, widać, że brakuje jeszcze blisko 150 tys. złotych.

- Tym filmem zadajemy też pytanie o ewentualną rolę Jana Pawła II w ukrywaniu przypadków kościelnej pedofilii na świecie i w Polsce - poinformował Sekielski.

Duża część produkcji nakręcona zostanie za granicą, m.in. w Bostonie, Meksyku i Dominikanie, gdzie doszło do głośnych afer pedofilskich z udziałem duchownych.

Bracia Sekielscy zdradzili również, że dobiega już końca montaż drugiego filmu o pedofilii pt. "Zabawa w chowanego". Wkrótce ma zostać podana data jego premiery.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Polska zawodniczka MMA o krok od kalectwa. Wojowniczka opublikowała zatrważające nagranie (WIDEO)

2. Fiskus dobierze się do majątku, który dostałeś od rodziców. Ulg nie przewiduje

3. Autobus grozy woził dzieci po Polsce. O krok od tragedii

4. Nie żyje twórca kultowego "Czterdziestolatka" i "Wojny domowej". Dziś w nocy, w wieku 87 lat zmarł Jerzy Gruza

5. Suczka przebywała na bogato urządzonej posesji. Zmarła przez zaniedbanie właścicielki, która chciała się zemścić

6. Straszne odkrycie celników. Przecierali oczy, nie mogli uwierzyć w zawartość paczki