Tomasz Sekielski z bratem Markiem. Piotr Molecki/East NewsŹródło: Piotr Molecki/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 11 Maja 2020

Ktoś chciał zablokować film Sekielskich o pedofilii w Kościele. W grze ogromne pieniądze

Tomasz Sekielski szykuje premierę drugiego dokumentu o pedofilii w polskim Kościele katolickim. Jak przekazał, wraz z bratem otrzymali propozycję odwołania opublikowania filmu w zamian za pieniądze. "Doszło do złożenia nam oferty".

Przypomnijmy, że bracia Sekielscy ogłosili, że premiera ich najnowszego dokumentu zatytułowanego "Zabawa w chowanego" odbędzie się 16 maja o godzinie 10.00. Film, podobnie jak w przypadku głośnego "Tylko nie mów nikomu", zostanie opublikowany w serwisie YouTube, na kanale Sekielskiego.

– To jest inny film niż "Tylko nie mów nikomu", jest zupełnie inaczej opowiedziany. Są oczywiście łzy i emocje – przekazał dziennikarz podczas "Sekielski Sunday Night Live", cytowany przez wirtualnemedia.pl.

Bardzo niepokojące informacje od ministra Szumowskiego. Chodzi o szczyt epidemiiBardzo niepokojące informacje od ministra Szumowskiego. Chodzi o szczyt epidemiiCzytaj dalej

Tomasz Sekielski: "To nie żart"

Przypomnijmy, że niemal równolegle do dokumentu o problemie pedofilii w Kościele Sekielscy relizuję projekt opowiadający o SKOK-ach. Jego premierę przewidziano również na 2020 rok. Jak wskazuje Onet, w związku ze wspomnianą produkcją bracia otrzymali niezwykle interesującą propozycję.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski w zaskakujących słowach: "Gdyby nie zakażenia koronawirusem na Śląsku, mielibyśmy już tendencję spadkową"
2. Wybory pół korespondencyjne, a pół tradycyjne? Opozycja wyszła z nową propozycją

– Przy pracy nad tym filmem doszło do złożenia nam oferty. Pojawiła się osoba, która była gotowa sfinansować nam film o SKOK-ach, o ile zrezygnujemy z filmu "Zabawa w chowanego" – przekazał Sekielski. – Tak było. To nie żart. Naprawdę – dodał.

Jak można się spodziewać, propozycja nie spotkała się z entuzjamem braci. – Uczestniczył w tym spotkaniu Marek, który wstał i podziękował, gdy tylko usłyszał, o co chodzi. Takich negocjacji nie prowadzimy i nie można nas przekupić, byśmy jakiegoś filmu nie wyemitowali – zapewnił dziennikarz.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Naczelny polski epidemiolog oskarża Ministra Szumowskiego o szerzenie paniki
  2. Dwie osoby zginęły, trzy zostały ranne. Policja pilnie poszukuje mężczyzny
  3. Jednak wyjedziemy na wakacje poza granice kraju? Wiceminister uchylił rąbka tajemnicy, ale jest haczyk
  4. Ratownicy przyjechali do leżącego na chodniku 55-latka. W karetce mogło dojść do tragedii, nagle wyjął nóż
  5. Premiera "Zabawy w chowanego" braci Sekielskich szybciej niż się wszyscy spodziewali. Jest data
  6. Ostrzeżenia dla milionów Polaków. Trzeba bardzo uważać, wprowadzono pierwszy stopień

Źródło: wirtualnemedia.pl / onet.pl