Polskie Nagrody Filmowe Orły 2020 - konferencja prasowa. TRICOLORS/East New
Źródło: TRICOLORS/East New
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 3 Maja 2020

Tomasz Sekielski zaskoczy wszystkich. Szykuje coś, czego nikt się nie spodziewał, chodzi o kolejną produkcję filmową

Tomasz Sekielski szykuje nową produkcję filmową. Nikt się tego nie spodziewał, dziennikarz potrafi zaskoczyć.

Znany dziennikarz Tomasz Sekielski szykuje dla nas kolejną produkcję. Nagrodzony Orłem 2020 za film "Tylko nie mów nikomu" dokumentalista, tym razem opowie o swojej walce o życie w serialu "12 wyzwań Sekielskiego".

Tragiczne doniesienia PAP. Zakażony lekarz wypadł z okna w szpitalu, wcześniej miał problem z przełożonymiTragiczne doniesienia PAP. Zakażony lekarz wypadł z okna w szpitalu, wcześniej miał problem z przełożonymiCzytaj dalej

Tomasz Sekielski zaskoczy nowym serialem

W nowej produkcji autor książek i reportaży pokaże swoje zmagania z otyłością. To była jego walka o życie. "W każdym odcinku stanę przed wyzwaniem (bez ściemy i taryfy ulgowej), które da odpowiedź na to, jak bardzo treningi i zmiana stylu życia wpływa na wydolność i sprawność fizyczną mojego organizmu"- zapowiada mężczyzna. Odcinki nowej produkcji dziennikarza będzie można oglądać na YouTube. Odcinki będą trwały po 25 minut.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Tragiczne doniesienia PAP. Zakażony lekarz wypadł z okna w szpitalu, wcześniej miał problem z przełożonymi
2. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Wielu fanów jest zaskoczonych, ale też ciekawych jak Tomasz Sekielski zmagał się z ciężką chorobą. Serial przyczyni się z całą pewnością do promowania zdrowego stylu życia. Zachęci ludzi, zmagających się z nadwagą do pracy nad sobą. Dokumentalista zwraca też uwagę na czynnik zdrowotny i zagrożenia, jakie niesie za sobą zbyt wysoka waga.

Na premierę wciąż czeka inny film braci Marka i Tomasza Sekielskich "Zabawa w chowanego". Miał zostać zaprezentowany na początku 2020 roku, ale z uwagi na sytuacje w kraju zdecydowano na przełożenie premiery produkcji. Film zostanie udostępniony za darmo w internecie. Będzie kontynuacją poprzedniego, wstrząsającego dokumentu "Tylko nie mów nikomu". Podobnie jak poprzedni film traktuje o pedofilii w Kościele.

W dobie Tik Tok i bezwartościowych treści każda produkcja, która coś nam uświadamia lub do czegoś nas zachęca, jest na wage złota. Nowy serial w którym znany dziennikarz zaprezentuje swoje zmagania, będzie lekcją dla nas i wyzwaniem dla naszego zdrowia. Tomasz Sekielski jest dowodem na to, że osobiste problemy zdrowotne można przekuć na sukces.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Przełomowe odkrycie w badaniach nad koronawirusem. Polski zespół rozpracował kluczowy enzym
  3. Pacjent wszczął awanturę w przychodni. Doszło do rękoczynów, jedna osoba ranna
  4. Rada Ministrów właśnie wprowadza zmiany, o których musicie wiedzieć. Chodzi o obostrzenia
  5. Tadeusz Rydzyk ma dzisiaj urodziny. Tak wyglądała jego kariera
  6. A więc jednak. Nagle podjęto decyzję w sprawie funkcjonowania galerii handlowych, niespodziewana zmiana
  7. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić
  8. Źródło: [Onet]