Tomasz Lis. WikipediaŹródło: Wikipedia
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 19 Grudnia 2019

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala. Opublikował znaczące zdjęcie

Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie po tym, jak poczuł się źle w drodze na wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Stan zdrowia dziennikarza popchnął media do licznych spekulacji, włączając w to zarówno udar, jak i planowaną operację. Wiemy już, że Lisem wszystko dobrze - i to od niego samego.

Wstępne, niepokojące doniesienia mediów, stonowała najpierw żona dziennikarza - Hanna Lis. Na swoim Twitterze poinformowała, że "wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe".

Słynne małżeństwo zostało zamordowane lata temu. Dziś pojawił się akt oskarżeniaSłynne małżeństwo zostało zamordowane lata temu. Dziś pojawił się akt oskarżeniaCzytaj dalej

Teraz za pośrednictwem tego samego medium społecznościowego, głos zabiera sam dziennikarz. Zdążył już podziękować za słowa otuchy oraz pozdrowić protestujących. Teraz opublikował znamienne zdjęcie.

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala

- Coming home - tymi dwoma słowami Lis skomentował zamieszczone na Twitterze zdjęcie. Widać na nim, jak, najprawdopodobniej, wyjeżdża ze szpitala, na parkingu którego wyprzedza go ambulans.

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Iberion - grupa mediowa przyszłości

3. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

4. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją

5. Wpłynęły kolejne skargi na TVP. Przekroczono granice dobrego smaku?

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News