. Źródło: Brak
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 18 Grudnia 2019

Tomasz Lis wrócił do mediów! Przeczytał dokładnie komentarze na swój temat

Tomasz Lis trafił do szpitala w ubiegły wtorek. Media spekulowały na temat jego stanu zdrowia. Najgorsze z pisanych scenariuszy mówiły o udarze, którego miał doznać dziennikarz. Teraz sam zabrał głos w swojej sprawie.

Lis trafił do szpitala w Olsztynie - mieście, do którego wybrał się celem przeprowadzenia wywiadu z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Dziennikarz źle się poczuł i został hospitalizowany. Brak oficjalnych oświadczeń ze strony jego rodziny sprawił, że media zaczęły spekulować. Czytaliśmy już, że Lis doznał udaru, jego stan jest ciężki i czeka na operację na OIOM-ie.

TVN zapłaci bajońskie sumy za TVN zapłaci bajońskie sumy za "negatywny wpływ na rozwój moralny małoletnich". Emitowane na żywo odcinki wzbudziły kontrowersjeCzytaj dalej

- Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym "stanie ciężkim" są całkowicie nieprawdziwe - stonowała nastroje na swoim Twitterze Hanna Lis. Teraz jej mąż sam zabrał głos w sprawie swojego stanu zdrowia.

Tomasz Lis przeczytał komentarze na swój temat

Pierwsze, pewne informacje na temat stanu dziennikarza, pojawiły się podczas gali wręczenia Nagrody „Newsweeka” im. Teresy Torańskiej.

- Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany, by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da - brzmiała wiadomość, wysłana przez dziennikarza.

Teraz możemy być już pewni, że Lis nie tylko czuje się lepiej, ale i przeczytał wiadomości oraz komentarze na swój temat. Zachowujemy oryginalną pisownię.

- Reakcje na iforacje o moich zdrowotnych perypetiach były zdecydowanie ponad nasz internetowo -twitterowy standard, ci mnie bardzo ucieszyło. Za wszystkie dobre słowa o ciepłe myśli serdeczne dziękuje - napisał na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Pacjentka przeżyła koszmar na jednym z warszawskich SOR-ów. "Klęczałam na korytarzu z bólu. Nikt z personelu w ogóle się tym nie przejął"

3. TVN zapłaci bajońskie sumy za "negatywny wpływ na rozwój moralny małoletnich". Emitowane na żywo odcinki wzbudziły kontrowersje

4. Martyna Wojciechowska kłamała? Dokładnie przeanalizowano jej program

5. Zwrot ws. wnuka Lecha Wałęsy. Chłopak ma poważne problemy

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News