Tomasz Lis. YoutubeŹródło: Youtube
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 21 Grudnia 2019

Pobyt w szpitalu zmienił jego patrzenie na świat? Tomasz Lis w znamiennym wpisie

Tomasz Lis opuścił szpital w Olsztynie i powrócił do komentowania wydarzeń na polskiej scenie politycznej. Jeden z jego ostatnich wpisów zdaje się obrazować to, jak hospitalizacja wpłynęła na dziennikarza.

Przypominamy - Tomasz Lis trafił do szpitala w Olszynie w ubiegłym tygodniu. Dziennikarz poczuł się źle w drodze na wywiad z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Wstępne informacje, dotyczące jego stanu zdrowia nie napawały optymizmem - media sugerowały nawet, że doznał udaru i czeka na operację. Atmosferę rozrzedził wpis Hanny Lis, która zaprzeczyła doniesieniom, jakoby jej mąż był w "ciężkim stanie".

Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. Poszukiwana osoba, która wyrzuciła ciężarną suczkę z samochodu. "Zaczęły się świąteczne porządki"Czytaj dalej

Tomasz Lis wyszedł ze szpitala dwa dni temu - poinformował o tym za pośrednictwem swojego Twittera. Dziennikarz powrócił do komentowania wydarzeń politycznych w kraju.

Tomasz Lis w znamiennym wpisie

Jeden z wysłanych ostatnio przez dziennikarza tweetów jest jednak apolityczny i wskazuje na to, że hospitalizacja dała mu do myślenia.

- Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy w tych dniach uporczywie studiują wzrokiem sufity w pustych mieszkaniach, salach szpitalnych, domach opieki i hospicjach. Niech nadchodzące urodziny Boga choć na chwile ułatwią Wam szczególnie trudną w tych dniach walkę z cierpieniem, samotnością i smutkiem. Trzymajcie się! - napisał na swoim Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Śmierć dziecka wyceniona na 5 tysięcy złotych. Rodzice nie zamierzają się poddać

3. Oburzające. Tarczyński skomentował wygląd prezenterki TVN

4. Kupiliście taki olej? Natychmiast go wyrzućcie, jest niebezpieczny dla zdrowia

5. Wierzą, że ich zmarła córka może zmartwychwstać. Założyli zbiórkę i zebrali pokaźną sumę

6. Ostatecznie przegrał walkę z chorobą. Rodzina przekazała smutne wieści, nie żyje Bogdan Bujak

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News