Tomasz Lis wydał oświadczenie, które zostało odczytane na gali "Newsweeka". youtube.com/TomaszLisŹródło: youtube.com/TomaszLis
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 16 Grudnia 2019

Tomasz Lis wydał oficjalne oświadczenie nt. stanu zdrowia. Ujawnił, co czeka go w najbliższych miesiącach

Tomasz Lis wydał oficjalne oświadczenie odnośnie swojego stanu zdrowia. Dziennikarz wciąż przebywa w szpitalu. Wiadomość od Tomasza Lisa została odczytana na gali wręczenia Nagrody "Newsweeka" im. Teresy Torańskiej . "Przede mną długa i żmudna rehabilitacja" - zapowiedział redaktor.

Tomasz Lis od wtorku zeszłego tygodnia przebywa w szpitalu w Olsztynie. W środę lokalny portal olsztyn.wm.pl informował, że dziennikarz i redaktor naczelny "Newsweeka" nagle źle się poczuł przed spotkaniem z sędzią Pawłem Juszczyszynem i trafił na badania do Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego. Według lokalnych mediów Lis przebywał na oddziale intensywnej terapii, a jego stan określany był jako ciężki.

W czwartek ''Super Express'' nieoficjalnie poinformował, że Tomasz Lis miał udar. Stan zdrowia dziennikarza miał ulec poprawie. Optymistyczną wiadomość na temat stanu zdrowia redaktora naczelnego "Newsweeka" przekazała także jego żona Hanna Lis za pośrednictwem Twittera.

Bliscy wspierają Tomasza Lisa. Bliscy wspierają Tomasza Lisa. "Bez Ciebie nic nie jest takie samo"Czytaj dalej

Tomasz Lis wydał oświadczenie

Tomasz Lis w niedzielę wydał specjalne oświadczenie i skierował je do uczestników gali wręczenia Nagrody "Newsweeka" im. Teresy Torańskiej. Wiadomość od dziennikarza odczytał Dariusz Ćwiklak - zastępca redaktora naczelnego "Newsweeka".

- Czasem złowrogi podmuch niespodziewanie i dosłownie zwala nas z nóg i w kilka sekund demoluje nam życie. Coś takiego przytrafiło mi się we wtorek pod Olsztynem. W takich sytuacjach najważniejsze jest to jak na nie reagujemy - stwierdził Tomasz Lis w oświadczeniu.

- Przede mną długa i żmudna rehabilitacja. Jestem totalnie zdeterminowany by zrobić absolutnie wszystko co trzeba by wrócić do zdrowia, pełni sił, pełnej sprawności i do was, tak szybko jak się da - dodał Lis.

ZOBACZ TAKŻE:

1. W przyszłym roku istotne zmiany w prawie. Jest parę terminów, których musisz bezwzględnie dopilnować

2. Nieoczywiste objawy świadczące o zbyt wysokim cholesterolu. Wystarczy przyjrzeć się swoim oczom

3. Przełomowy sondaż wyborczy. Polska polityka nie będzie już taka sama

4. Tragedia na Podlasiu. Mężczyzna odnalazł ciała żony i córki

5. Różal potroił stawkę za znalezienie zwyrodnialca, który w potworny sposób skatował psa

6. Dostałeś taką wiadomość na maila? Pod żadnym pozorem w nią nie klikaj, padłeś ofiarą oszustów

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News