Tomasz Lis. youtube/publicystykatvpŹródło: youtube/publicystykatvp
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 11 Grudnia 2019

Informacje o stanie zdrowia Tomasza Lisa nie napawają optymizmem. Tymczasem w internecie mają miejsce obrzydliwe sceny

Tomasz Lis trafił na oddział intensywnej terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie. Media informują o ciężkim stanie dziennikarza, który poddany ma zostać operacji. Niestety, nie przeszkadza to rzeszom osób, w wyrażaniu okrutnych opinii pod jego adresem.

Z medialnych doniesień wiemy, że Tomasz Lis wybrał się do Olsztyna, aby przeprowadzić rozmowę z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Miał zasłabnąć i trafić do tamtejszego szpitala. Jego obecność w placówce, potwierdził, na łamach "Super Expressu", lekarz.

– Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie – cytuje lekarza medium.

Informacje, na temat stanu Tomasza Lisa nie są optymistyczne. Ma on przebywać na oddziale intensywnej terapii, w oczekiwaniu na operację. Media nie informują, jaką dokładnie, ale przypominają sytuację z 2015 roku, kiedy cierpiący na kamicę nerkową Lis, zasłabł po zawodach w Rotterdamie.

Widziałeś taką torbę przy drodze? Natychmiast zawróćWidziałeś taką torbę przy drodze? Natychmiast zawróćCzytaj dalej

Tomasz Lis ofiarą wyzwisk

Mimo tak przykrych doniesień, niektórzy internauci, zapewne ośmieleni względną anonimowością, nie życzą dziennikarzowi dobrze.

"Czasem Pan Bóg daje grzesznikom ostatnią szanse na poprawę", "Czyżby Tomasz Lis odczuł konsekwencje nazbyt aktywnego stylu życia? Jeśli tak to niech jego przykład będzie stanowił przestrogę dla wielu Polaków. Szczególnie tych z klasy średniej", "Lisek w szpitalu? Ale pokarało :)))))))) może wkońcu wykryją u niego tą wściekliznę na Polskę #TomaszLis", "Idioto, sztachnij się jeszcze raz!" - brzmią niektóre, z lżejszych komentarzy.

Na szczęście znalazło się również spore grono życzących dziennikarzowi dobrze ludzi. I to po prawej, względnie wrogiej wobec Lisa, stronie politycznej barykady. Część serwisów informacyjnych zablokowała możliwość komentowania artykułów, dotyczących sytuacji dziennikarza.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie

2. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej

3. Przykra prawda o państwu Gucwińskich. Na jaw wyszła lata po ich telewizyjnym debiucie

4. Nowe informacje ws. Tomasza Lisa. "Jego stan jest ciężki"

5. Przestępstwo na urodzinach Radio Maryja? Tadeusz Rydzyk w centrum afery

6. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News