Tomasz Lis. youtube/Tomasz Lis
Źródło: youtube/Tomasz Lis
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 14 Grudnia 2019

Bliscy wspierają Tomasza Lisa. "Bez Ciebie nic nie jest takie samo"

Tomasz Lis, na początku tego tygodnia, trafił do szpitala. Mediom udało się dotrzeć do niepokojących informacji o jego stanie zdrowia. Dziennikarz miał wyczekiwać operacji na OIOMie, ponieważ doznał udaru.

Wywołane medialnymi spekulacjami emocje, ostudziła żona dziennikarza, Hanna Lis, pisząc, że "wszystko jest pod kontrolą" a doniesienia o ciężkim stanie jej męża, są nieprawdziwe. Mimo tych zapewnień plotki nie zaczęły cichnąć. Jedyne, czego możemy być stuprocentowo pewni, dopóki Lis sam nie zabierze głosu, to że ma gigantyczne wsparcie najbliższych.

Czeka nas masowy marsz na Warszawę? Lech Wałęsa chce stanąć na czeleCzeka nas masowy marsz na Warszawę? Lech Wałęsa chce stanąć na czeleCzytaj dalej

Tomasz Lis może liczyć nie tylko na rodzinę

Wczoraj swoje wsparcie dla Lisa wyraziła Lidia Staroń. Senator sama swego czasu doznała udaru a okres rekonwalescencji pomogli jej przejść najbliżsi. Teraz do życzeń prędkiego powrotu do zdrowia, dołączają się kolejne osoby.

- Tomku wracaj szybko do zdrowia. Bez Ciebie nic nie jest takie samo! - mówił w piątek rano Jacek Żakowski, na antenie radia TOK FM. Na 27 grudnia prowadzący zaplanowali specjalne, świątecznie wydanie. Żakowski liczy na to, że do tej pory, Lis się wykuruje.

- Wszyscy na niego czekamy. Oby jak najszybciej mógł wrócić do córek i do komentowania polityki. Kampania prezydencka się rozkręca i mam nadzieję, że Tomasz będzie ją relacjonował - mów dla "Super Expressu" Piotr Kraśko.

ZOBACZ TAKŻE:

1. 500 plus już nie w formie pieniędzy dawanych do ręki. W 2020 szykują się olbrzymie zmiany

2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył

3. Iberion - grupa mediowa przyszłości

4. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

5. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne