Tomasz Lis. youtube/Tomasz LisŹródło: youtube/Tomasz Lis
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 13 Grudnia 2019

Co się dzieje z Tomaszem Lisem? "Trzeba bardzo chcieć wrócić do zdrowia"

Tomasz Lis trafił do szpitala z początkiem tego tygodnia. Dziennikarz znalazł się na oddziale intensywnej terapii w Olsztynie. Do miasta wybierał się celem przeprowadzenia wywiadu z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Co wiemy o jego stanie zdrowia?

Początkowe, medialne doniesienia, nie napawały optymizmem. W ciężkim stanie, Lis miał oczekiwać na OIOM-ie na operację. Niepokój opinii publicznej wzmożyły doniesienia "Super Expressu", mówiące, że dziennikarz doznał udaru.

- "Stan zdrowia Tomasza Lisa uległ poprawie. Obecnie jest rozintubowany, kontaktuje, wie kim jest, ma świadomość. Najbliższe dwa, trzy dni są decydujące gdyż może nastąpić udar wtórny" - czytamy w "SE".

W końcu głos zabrała również Hanna Lis, dodając komentatorom otuchy.

- Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy - napisała na swoim Twitterze.

Media nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacjaMedia nie opisują dziś początków ich związku. Byłą i obecną żonę Strasburgera łączyła niespodziewana relacjaCzytaj dalej

Tomasz Lis doznał udaru?

Do sprawy odniosła się Lidia Staroń. Senatorka wierzy doniesieniom, mówiącym o udarze i stara się pocieszać Lisa.

– Przede wszystkim trzeba bardzo chcieć wrócić do zdrowia, mimo trudności ani na moment się nie poddawać. Inaczej żyć, to znaczy zwolnić i też pomyśleć o sobie, jeśli trzeba ćwiczyć, rehabilitować się – tłumaczy senator dla "Super Expressu".

Staroń sama doznała udaru w 2018 roku. Przeszła bardzo trudną rekonwalescencję.

– Po chorobie nie chodziłam, nie mówiłam (…) musiałam wszystkiego nauczyć się na nowo – ujawniła w rozmowie.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Pobierasz dwa razy 500 plus, zmniejszą ci wypłatę. Bezlitosny wyrok Trybunału

2. Z ostatniej chwili: b. polski premier wygrał z rakiem! Będzie żył

3. Po latach Kwaśniewska odniosła się do plotek o alkoholu w jej rodzinie. Zdradziła kulisy kultowego nagrania z jej "pijanym" mężem

4. Nagranie, po obejrzeniu którego przypomni ci się dzieciństwo. Nic nie przebije kultowego przedmiotu z dawnych czasów

5. Dlaczego Wojciechowska każe mówić na siebie "Martyna"? Naprawdę nazywa się inaczej

6. Najpierw 14-letnia Dżessika współżyła z 2 chłopakami w szkolnej toalecie, ale później było już tylko gorzej. Rzeczy, które kazała zrobić Sebastianowi są po prostu straszne

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News