Tomasz Lis może liczyć na wsparcie najbliższych i swojej byłej żony Kingi Rusin.. TRICOLORS/East News
Źródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 24 Stycznia 2020

Kinga Rusin walczy o zdrowie Tomasza Lisa. Była u niego w szpitalu

Tomasz Lis w połowie grudnia ubiegłego roku trafił do szpitala w Olsztynie na oddział intensywnej terapii. Doznał udaru i ledwo uszedł z życiem, do czego później sam się przyznał za pośrednictwem mediów społecznościowych, gdzie także dziękował personelowi szpitala za opiekę i uratowanie życia. W tych trudnych chwilach dziennikarz może liczyć na wsparcie najbliższych, a także swojej byłej żony. Kinga Rusin robi wszystko, by Tomasz Lis wrócił do zdrowia.

Kinga Rusin wspiera swojego byłego męża Tomasza Lisa w chorobie. Choć ich zostanie było dość burzliwe, to po latach i tak potrafi podać mu rękę w potrzebie, co udowodniła to tym razem, odwiedzając go w szpitalu i pomagając mu.

Córka Beaty Tyszkiewicz przerwała milczenie. Nie zobaczymy już jej matki na ekranieCórka Beaty Tyszkiewicz przerwała milczenie. Nie zobaczymy już jej matki na ekranieCzytaj dalej

Tomasz Lis może liczyć na pomoc i wsparcie swojej byłej żony Kingi Rusin

Tygodnik "Na Żywo" donosi, że gdy tylko Kinga Rusin dowiedziała się o udrze byłego męża i że znalazł się w szpitalu, szybko wzięła sprawy w swoje ręce i nie pozostała temu obojętna. Odwiedziła Lisa w szpitalu, a nawet załatwiła mu konsultacje u jednego z najlepszych neurochirurgów w naszym kraju.

"Tomek został przez niego zdiagnozowany i cały czas pozostaje pod jego opieką" - zdradza informator tygodnika "Na żywo".

Dzięki szybkiej reakcji i pomocy Kingi Rusin i konsultacji z najlepszym specjalistą z obszaru polskiej neurochirurgii, stan zdrowia Tomasza Lisa uległ znacznej poprawie. Dziennikarz odzyskał już w pełni świadomość, może mówić, pisać, a nawet wstawać z łóżka. Czuje się coraz lepiej. O tym, że jego stan jest coraz lepszy, świadczy chociażby także zdjęcie, które opublikowała jego koleżanka z branży - Katarzyna Kolenda-Zaleska, która odwiedziła go w szpitalu w dzień Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Życzymy dużo siły i szybkiego powrotu do pełnego zdrowia!

instagram.com/kasiakolendazaleska

ZOBACZ TAKŻE:

1. Już za tydzień dostaniesz kilkaset złotych. Musisz spełnić tylko dwa warunki, aby skorzystać z ulgi

2. Tuż po cumowaniu luksusowego statku pasażer zrobił okropną rzecz. Nie żyje, pozostali nie mogą uwierzyć

3. Uwaga, ktoś znowu truje psy. Właściciele muszą zachować ostrożność

4. Nie obsługują go, bo to "elegancka restauracja". Skandaliczna decyzja prokuratury

5. Co z podwyżką 500 plus? Polacy wyrazili opinię

6. Ale się porobiło. Oczekiwana decyzja papieża Franciszka w sprawie Rydzyka