Tomasz Lis miał udar mózgu?. youtube.com/TomaszLis
Źródło: youtube.com/TomaszLis
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 12 Grudnia 2019

Tomasz Lis miał udar? Nowe informacje, dotyczące jego stanu zdrowia

Tomasz Lis miał udar? Dowiedział się tego, nieoficjalnie "Super Express". Jak donosi dziennik, Tomasz Lis mógł doznać udaru mózgu i obecnie czeka na operację, a najbliższe dni są decydujące.

Wczoraj Polskę obiegła informacja, że Tomasz Lis trafił, w rzekomo ciężkim stanie, na oddział intensywnej terapii do szpitala w Olsztynie. W tym mieście przebywał akurat, gdyż miał przeprowadzić wywiad z tamtejszym sędzią - Pawłem Juszczyszynem.

Sprawę wczoraj wieczorem skomentowała żona dziennikarza - Hanna Lis, za pośrednictwem Twittera, zaprzeczając doniesieniom o "ciężkim stanie" i uspokajając, że wszystko jest pod kontrolą.

- "Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy" - napisała na swoim Twitterze Hanna Lis.

Hanna Lis przekazała nowe informacje ws. stanu Tomasza LisaHanna Lis przekazała nowe informacje ws. stanu Tomasza LisaCzytaj dalej

Tomasz Lis miał udar mózgu?

Żona znanego dziennikarza i redaktora naczelnego "Newsweeka" nie podała jednak żadnych konkretnych powodów tej sytuacji. Internet i media obiegły zaś informacje-domysły o możliwym udarze, którego Tomasz Lis miał doznać.

W czwartek nowe, nieoficjalne informacje o stanie zdrowia Tomasza Lisa przekazał "Super Express".

- "Stan zdrowia Tomasza Lisa uległ poprawie. Obecnie jest rozintubowany, kontaktuje, wie kim jest, ma świadomość. Najbliższe dwa, trzy dni są decydujące gdyż może nastąpić udar wtórny" - czytamy w "SE".

To nie pierwsze problemy zdrowotne Tomasza Lisa. Bowiem kilka lat temu dziennikarz zasłabł po przebiegnięciu maratonu.

- "Po tamtym 3.03.16 miałem udar i cztery szpitale. Powiedzieli mi, że byłem o milimetr od śmierci. Więc czasem warto zwolnić" - wspominał Tomasz Lis w 2017 roku na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Droższy prąd to wierzchołek góry lodowej. Więcej zapłacisz nie tylko za jego zużycie

2. Tajemnicza choroba od lat wyniszcza Tomasza Lisa. Trafił do szpitala, ale tragedia zaczęła się dużo wcześniej

3. "Leżą na korytarzach, nie ma lekarzy". Owsiak wytacza najcięższe działa, w walce o dzieci i młodzież

4. Usługi aborcyjne dla wszystkich w Polsce, całkiem za darmo. Rząd napluje sobie w brodę

5. Nieujawnione wcześniej nazwiska, zamieszanych w afery pedofilskie, polskich hierarchów. Nowy film Sekielskich wywoła burzę

6. Tomasz Lis pilnie przewieziony do szpitala, jego stan jest poważny. Wylądował na oddziale intensywnej terapii