Tomasz Lis apel. YouTube / Tomasz Lis.Źródło: YouTube / Tomasz Lis.
Wszystkie wideo autora Maria Wieczorek
Autor Maria Wieczorek - 25 Marca 2020

Tomasz Lis prosi o pomoc. Gigantyczne straty

Tomasz Lis zwrócił się do odbiorców polskich mediów ze specjalnym apelem. Redaktor naczelny "Newsweeka" podkreślił, w jak trudnej sytuacji znalazł się obecnie rynek krajowej prasy. Poprosił więc swych fanów o pomoc.

Tomasz Lis pracuje na co dzień jako redaktor naczelny polskiego "Newsweeka". Gezeta, jak i inne podobne jej tytuły, znalazła się obecnie w bardzo trudnej sytuacji. Pandemia koronawirusa silnie oddziałuje bowiem także na rynek prasy. Wiele redakcji zdecydowało się już na czasowe odejście od sprzedaży wydań papierowych, jednak wciąż można je oczywiście zdobyć w formie elektronicznej.

Tysiące Polaków mogą stracić pracę? Po cichu wydano nowe rozporządzenie, szykują się poważne problemyTysiące Polaków mogą stracić pracę? Po cichu wydano nowe rozporządzenie, szykują się poważne problemyCzytaj dalej

Lis zwrócił się więc do czytelników ze specjalnym apelem. Poprosił, by korzystać z możliwości elektronicznej prenumenraty, aby tytuł mógł przetrwać ten niemały kryzys.

Tomasz Lis apeluje o pomoc

- Ten czas będzie szalenie trudny także dla gazet. Ludzie siedzą w domu i gazet nie kupują. Tym bardziej zachęcam do wykupienia na Newsweek.pl naszej prenumeraty cyfrowej. Za 24 zł wszystkie teksty „Newsweeka”, „Newsweeka Historia” i „Newsweeka Psychologia” plus mój program. Siedząc w domu, czytajcie „Newsweek” - napisał dziennikarz na Twitterze, zwracając się do wszystkich czytających.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Kwarantanna potrwa dłużej niż sądzimy? Ekspert WHO przedstawił niepokojący scenariusz
2. Myśleli, że to mały szczeniak. Pojechali do schroniska, tam dowiedzieli się, co to za zwierzak

Z podobnymi prośbami do swych odbiorców zwrócili się już także naczelni innych tytułów. Co ciekawe, jak podaje portal Wirtualne Media, liderem sprzedaży na rynku prasowym w styczniu okazał się katolicki "Gość Niedzielny". Redakcji udało się jednak sprzedać aż o 11,59% mniej wydań niż w tym samym okresie przed rokiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Który piłkarz zarabia najwięcej na świecie? "France Football" ujawnia najbogatszą trójkę
  2. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  3. UE sponsoruje sprzęt zabezpieczający, ale Polska się spóźniła. Zostaniemy bez pomocy?
  4. Rzecznik rządu wydał nietypowy apel przed Wielkanocą. Wielu nie będzie zadowolonych
  5. Czy wyjście na spacer może narazić na karę? Ujawniono szczegóły nowych ograniczeń
  6. Z ostatniej chwili: przedłużono zamknięcie granic Polski. Wiadomo do kiedy

Źródło: Wirtualne Media

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News