Tomasz Lis udostępnił nietypowe nagranie. Zdjęcie ilustracyjne: Tricolors/East News
Źródło: Zdjęcie ilustracyjne: Tricolors/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 12 Maja 2020

Tomasz Lis w niespotykanym tonie, jest nagranie. Andrzej Duda w tle i butelka po trunku wysokoprocentowym

Tomasz Lis słynie ze swojego ostrego języka i ciętej riposty. Dziennikarz niejednokrotnie wywoływał już burzę komentarzy swoimi wpisami. Tym razem opublikował nietypowe nagranie. Bohaterem filmiku jest Andrzej Duda oraz napój wysokoprocentowy.

Majowe wybory prezydenckie stały się obiektem wielu dyskusji. Podzieliły nie tylko opozycję, ale i obóz Zjednoczonej Prawicy. Konflikt wokół głosowania korespondencyjnego postanowił skomentować jeden z liberalnych dziennikarzy. Redaktor naczelny Newsweeka opublikował film, który w stanowczy sposób odnosił się do decyzji Prawa i Sprawiedliwości w sprawie wczorajszego przedsięwzięcia. W tle znalazła się obecna głowa państwa - Andrzej Duda.

Wiadomości TVP zaliczyły wpadkę roku. Niecenzuralne treści o wczesnej godzinie, dzieci mogły siedzieć przy telewizorachWiadomości TVP zaliczyły wpadkę roku. Niecenzuralne treści o wczesnej godzinie, dzieci mogły siedzieć przy telewizorachCzytaj dalej

Tomasz Lis zaskakuje wpisem na Twitterze

Na twitterowym koncie znany zwolennik opozycji opublikował nagranie z TikToka. Znajduje się na nim butelka wódki. W tle pojawiają się głosy prezydenta Polski. "szok, szok, szok, rozpacz, niedowierzanie, jakaś resztka nadziei" - słyszymy w krótkim filmiku. Sam post został opisany przez dziennikarza słowami "finał jest bliski". Nie jest to jedyna wypowiedz prezentera odnosząca się do decyzji podjętej przez liderów Prawa i Sprawiedliwości.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Łukasz Szumowski w zaskakujących słowach: "Gdyby nie zakażenia koronawirusem na Śląsku, mielibyśmy już tendencję spadkową"
2. Kiedy zostaną otwarte kina i teatry? Wiceminister wyjawia szczegóły

Krótkie posty dziennikarza spotykają się z dużą popularnością w sieci. Budzą one skrajne reakcje ze strony opinii publicznej. Część Polek i Polaków uważa, że redaktor bardzo celnie punktuje obecnie rządzących. Inni natomiast twierdzą, że jego język jest zbyt ostry i przekracza granicę dobrego smaku.

Tomasz Lis przedstawił nietypowe nagranie

ZOBACZ TAKŻE:

    1. Naczelny polski epidemiolog oskarża Ministra Szumowskiego o szerzenie paniki
    2. Kolejny zakaz zostanie przedłużony do odwołania? Młodzi ludzie będą wściekli
    3. Jednak wyjedziemy na wakacje poza granice kraju? Wiceminister uchylił rąbka tajemnicy, ale jest haczyk
    4. Ratownicy przyjechali do leżącego na chodniku 55-latka. W karetce mogło dojść do tragedii, nagle wyjął nóż
    5. Premiera "Zabawy w chowanego" braci Sekielskich szybciej niż się wszyscy spodziewali. Jest data
    6. Szumowski wyjawił, jak będzie z maseczkami na wakacje i na plażach w Polsce. Dobitne słowa

Źródło: [Twitter/Tomasz Lis]