Tomasz Lis i Beata Mazurek w akcji. Ostre spięcie na Twitterze.. YouTube/Tomasz LisŹródło: YouTube/Tomasz Lis
Wszystkie wideo autora Pamela Obuchowska
Autor Pamela Obuchowska - 7 Marca 2020

Tomasz Lis wdał się w ostrą kłótnię. "Radzę spojrzeć w lustro"

Tomasz Lis wdał się w ostrą wymianę zdań w mediach społecznościowych z Beatą Mazurek, europosłanką PiS. Do spięcia między dziennikarzem a posłanką doszło na Twitterze. Była wicemarszałek Sejmu w jednym ze swoich ostatnich wpisów w ostrych słowach oceniła kandydatkę na prezydenta Małgorzatę Kidawę-Błońską. W jej obronie stanął Tomasz Lis i doszło do kłótni.

"Radzę spojrzeć w lustro - zobaczy pan obłudnego człowieka" - napisała Beata Mazurek, europosłanka PiS, w odpowiedzi do komentarza Tomasza Lisa. Skąd taka nienawiść i agresja słowna?

Przełom ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Zatrważające znalezisko zmienia tok sprawyPrzełom ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Zatrważające znalezisko zmienia tok sprawyCzytaj dalej

Tomasz Lis kontra Beata Mazurek. Ostra wymiana zdań na Twitterze. "Radzę spojrzeć w lustro"

Była wicemarszałek Sejmu i rzecznik prasowy Prawa i Sprawiedliwości, a obecna europoseł Beata Mazurek w ostrych słowach zaatakowała i oceniła kandydatkę na prezydenta z ramienia PO - Małgorzatę Kidawę-Błońską, zarzucając jej "słabość intelektualną" i "brak przygotowania". Nawiązała także do byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, uderzając w jego osobę i wygarniając jego wpadki.

"W 'bulu i nadzieji' informuję, że jakieś fatum ciąży nad Platformą. Wcześniej Komorowski teraz Kidawa-Błońska. Kandydatka swoją słabość intelektualną i brak przygotowania udowadnia praktycznie każdego dnia. Zmienność poglądów także ją kompromituje. Wiarygodność praktycznie żadna" - napisała na Twitterze Beata Mazurek.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Przełom ws. zaginięcia Iwony Wieczorek. Zatrważające znalezisko zmienia tok sprawy
2. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy

Do jej wpisu postanowił odnieść się dziennikarz i redaktor naczelny "Newsweeka" Tomasz Lis, odpierając atak Mazurek na Kidawę-Błońską i Komorowskiego i umniejszając swoim komentarzem Beacie Mazurek, podważając jej autorytet i intelekt.

"Posłanka Mazurek jako recenzentka kwalifikacji intelektualnych innych osób, to dość brawurowa szarża" - napisał Tomasz Lis.

Na odpowiedź Beaty Mazurek nie trzeba było długo czekać. "T.Lis moralistą? Radzę spojrzeć w lustro - zobaczy pan obłudnego człowieka. Jest kampania i była to ocena kandydatki, która wyraźnie sobie nie radzi. Inne osoby, także z pana środowiska dostrzegają brak kompetencji Kidawy-Błońskiej. Polecam do poduszki" - odpisała Lisowi europosłanka.

Twitter

Twitter

Twitter

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Robert Lewandowski podzielił się wzruszającym zdjęciem z córką. Mała Klara rośnie jak na drożdżach (FOTO)
  2. Dziś uważaj za kółkiem. Policja wlepi mandat na 500 zł, a nawet odbierze prawko
  3. Austriackie gadanie o Radiu Maryja. Tadeusz Rydzyk znowu odpłynął
  4. U Rydzyka biorą się za youtuberów. Niespodziewane słowa
  5. Decyzja ws. odwołania Jacka Kurskiego. Nie głosował Duda, a RMN
  6. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby