Tomasz Lis opowiedział o swoim stanie zdrowia. Tricolors/Eastnews
Źródło: Tricolors/Eastnews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 4 Maja 2020

Tomasz Lis przerwał milczenie w sprawie swojego stanu zdrowia. Szczegółowo, w poruszający sposób opowiedział o udarze

Tomasz Lis jest jednym z najbardziej popularnych dziennikarzy na polskiej scenie medialnej. Znany jest przede wszystkim ze swoich antyrządowych poglądów. Jego cięta riposta i ostry język wiele razy wywoływały gigantyczne dyskusje wśród naszego społeczeństwa.

W Polsce jeszcze nie tak dawno doszło do tragicznego wypadku Tomasza Lisa. Udar, którego doznał prezenter odcisnął swoje piętno na jego sprawności fizycznej. Sytuacja zdrowotna Lisa stała się jedną z niewielu sytuacji, kiedy zarówno przedstawiciele prawicy, centrum oraz lewicy mówili tym samym językiem, życząc dziennikarzowi szybkiego powrotu do zdrowia. Były dziennikarz TVP postanowił przerwać milczenie i opowiedzieć o swoim stanie zdrowia.

Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"Czytaj dalej

Tomasz Lis: Jak doszło do feralnego wypadku znanego dziennikarza

W audycji Michała Figurskiego pod tytułem "NieZŁY pacjent w Radiu ZET" głównym tematem rozmowy było zdrowie Tomasza Lisa. Prelegent opowiedział, że udaru doznał podczas podróży do Olsztyna celem przeprowadzenia wywiadu z sędzią Juszczyszynem. Jak opowiada na łamach Radia Zet, wypadek ten był dla niego bezbolesny ale błyskawiczny. Podał swojemu koledze z pracy kartę bankową, aby ten zapłacił za benzynę, a następnie stracił zarówno równowagę, jak i zdolność koordynacji ruchowej.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Atakowało go TVP, ale się nie poddał. Prof. Simon wbrew władzom ujawnił zatrważające prognozy
2. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Jak zadeklarował w Radiu Zet, dziennikarz zaczął czuć, jak oddziela się od własnego ciała. Tracąc nad nim panowanie, nie odczuwał bólu. Przypomnijmy, że do objawów udaru należą takie dolegliwości jak opadające kąciki ust, niewyraźna mowa, niezdarność podczas wykonywania ruchów oraz utrata kontroli nad własnym ciałem. Całe szczęście redaktor LiS nie był sam, a pogotowie w porę udzieliło mu niezbędnej pomocy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nowa rzeczywistość dla pracowników. W każdej chwili pracodawca może zwolnić Cię przez maila
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Rydzyk powraca z kolejnym apelem. Znalazł nowe źródło finansowania, ale pojawił się problem
  4. Ważna informacja dla tysięcy rodziców w całym kraju. Chodzi o maseczki
  5. Pilna konferencja Andrzeja Dudy. Przekazał "doskonałe dla Polaków informacje"
  6. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie

Źródło: Radio Zet