Tomasz Komenda. (zdj. Il. ) ; Jan Bielecki/East NewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Jan Bielecki/East News
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 18 Września 2020

Bliscy bardzo boją się o Tomasza Komendę, przeżywa kolejny dramat. Chce podjąć jednoznaczną decyzję ws. oszczerstw

Tomasz Komenda wciąż jest atakowany przez rodziców wykorzystanej i zamordowanej Małgosi. Opiekunowie kierują pod adresem mężczyzny poważne oskarżenia. Niesłusznie skazany ma już dość. Zadeklarował podjęcie stanowczych kroków w sprawie pomówień.

Sprawa Tomasza Komendy ciągnie się już od 1996 roku. To właśnie wtedy 15-letnia wówczas Małgosia została wykorzystana seksualnie, pobita i pozostawiona na pewną śmierć. Dramatyczna sprawa wciąż przebija się w debacie publicznej. Już w 2001 roku Komenda trafił do zakładu karnego na 18 lat. W 2018 roku Sąd Najwyższy uznał jego niewinność. Głównym dowodem, który obciążał mężczyznę, był ślad zębów znaleziony na ciele ofiary. Po latach prokuratura przyznała, że odciski nie należą do skazanego.

wtv.pl - portal informacyjny"Kuchenne rewolucje": Nagle na planie pojawiła się osoba, której nigdy wcześniej nie było w historii programu. Zaskakujące wydarzeniaCzytaj dalej

Tomasz Komenda ma dość pomówień i oskarżeń

Opinia publiczna postrzega niesłusznie skazanego, jako symbol systemowych zaniedbań. Po 24 latach od tragedii w Miłoszycach wrocławski wymiar sprawiedliwości orzeka w sprawie nowych oskarżonych. Ireneusz M. oraz Norbert B już we wrześniu usłyszą wyrok sędziów. Prokuratura oczekuje dożywotniej kary więzienia dla mężczyzn. Oskarżeni próbowali wydłużyć proces zmianą składu sędziowskiego oraz powtórzeniem obciążających ich ekspertyz. Nie pomogło to podejrzanym w uniknięciu zamknięcia przewodu sądowego.

Podsłuchano rozmowę pracowników TVP Info. Padły zatrważające słowa, nikt się nie spodziewałPodsłuchano rozmowę pracowników TVP Info. Padły zatrważające słowa, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Na każdym procesie stawiali się rodzice ofiary, którzy uważają, że Tomasz Komenda również dopuścił się niewyobrażalnych czynów względem 15-latki. Podczas występu w programie "Dzień dobry TVN" Tomasz Komenda ostrzegł opiekunów. Deklarował, że dalsze wysuwanie bezpodstawnych oskarżeń znajdzie swój finał w sądzie. - Chciałbym się zwrócić tutaj do ojca ofiary, że jeśli jeszcze raz będzie mnie oczerniał i mówił, że to ja jestem prawdziwym sprawcą, który skrzywdził ich córkę, to spotkamy się na drodze sądowej. Ostrzegam po raz ostatni - apelował niesłusznie skazany mężczyzna. 

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dziś jest jedną z największych gwiazd "Na Wspólnej" TVN. Aż trudno uwierzyć, co robiła 20 lat temu 2. Gessler pokazała przepis na obłędne pieczone ziemniaki. Sekretem ich smaku jest aromatyczna przyprawa 3. Odeszła z TVP w atmosferze skandalu. Co teraz robi była gwiazda "Pytania na śniadanie"?

Tomasz Komenda pozwał rodziców Małgosi, ponieważ ci dalej oskarżali go o skrzywdzenie Małgosi. "Wirtualna Polska" poprosiła o komentarz osobę z bliskiego otoczenia mężczyzny. Okazuje się, że Komenda nie radzi sobie psychicznie z licznymi oskarżeniami. - On nadal bardzo źle znosi to psychicznie. Co jakiś czas przychodzą załamania. Tak było, gdy miał zeznawać po raz kolejny i opowiadać o tym, co go spotkało. Jeśli złoży pozew, to znów wszystkie złe emocje wrócą - ujawnia dla "Wirtualnej Polski" jeden z bliskich niesłusznie skazanego.

Magdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącejMagdalena Ogórek i przytyk wobec Jakimowicza na wizji w TVP Info? Wielu może być zaskoczonych zachowaniem prowadzącejCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Waloryzacja emerytur 2021 ciosem w seniorów. Świadczenia niższe niż się spodziewano
  2. Kiedy przestaniemy nosić maseczki? WHO właśnie podało datę. Nie nastąpi to szybko
  3. Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Pokazała wulgarne cytaty, po czym nawiązała do Jana Pawła II
  4. Dziennikarz nie wytrzymał, nagle przerwał program na żywo. "Są pewne granice"
  5. "Wiadomości" nie dają za wygraną. Materiał na TVP Info mógł zdezorientować tysiące widzów?
  6. Wideo - „Policję dzwoń Wiesiek” - Kolizja w Gdańsku - kto wymusił pierwszeństwo?

Źródło: [Wirtualna Polska]