Tomasz Komenda zareagował na utwór promujący film opowiadający jego historię.. youtube/tvnplŹródło: youtube/tvnpl
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 13 Sierpnia 2020

Niespodziewana reakcja Tomasza Komendy doprowadza do łez. Zobaczył coś, co bardzo go poruszyło i było gestem w jego stronę

Tomasz Komenda niesłusznie spędził w więzieniu 18 lat. Historia mężczyzny jest na tyle wstrząsająca, że zainspirowała twórców do nakręcenia filmu zatytułowanego "25 lat niewinności". Produkcję promuje utwór Kazika o tym samym tytule. Reakcja Komendy na widziany po raz pierwszy materiał jest trudna do zapomnienia.

O historii Tomasza Komendy, mężczyzny skazanego za zbrodnię, której nie popełnił, przed dwoma laty w Polsce usłyszał niemal każdy. Sprawa domniemanego sprawcy, który w efekcie stał się ofiarą, niesłusznie spedzając za kratkami 18 lat, była niezwykle szeroko komentowana przez media wszystkich opcji. Na ekranie pojawi się opowieść o dramatycznym życiu pana Tomasza. 

Kolejna manipulacja TVP, aż ciężko uwierzyć. Reporterzy zostali przyłapani na gorącym uczynku, sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoKolejna manipulacja TVP, aż ciężko uwierzyć. Reporterzy zostali przyłapani na gorącym uczynku, sytuacja, jakiej jeszcze nie byłoCzytaj dalej

Tomasz Komenda: "»Dziękuję« mówi wszystko, prawda?"

Jak wskazuje "Fakt", za kamerą stanie Jan Holoubek, artysta mający na swoim koncie choćby Grand Prix festiwalu Młodzi i Film. Swoimi występami produkcję uświetnią uznani polscy aktorzy, w tym m.in. Agata Kulesza, Jan Frycz, Magdalena Różczka, Andrzej Konopka, i Dariusz Chojnacki. W role Tomasza Komendy wcieli się zaś Piotr Trojan, którego widzowie kojarzyć mogą przede wszystkim z popularnego serialu "Pułapka".

Europosłanka Magdalena A. ma poważne kłopoty. Zajęła się nią prokuratura, jest akt oskarżeniaEuroposłanka Magdalena A. ma poważne kłopoty. Zajęła się nią prokuratura, jest akt oskarżeniaCzytaj dalej

Do pomysłu przeniesienia swej historii na ekran Komenda odnosił się już wcześniej. – Zgodziłem się na ten film, bo darzę dużym zaufaniem jego twórców. Wiem, że nie zrobią niczego przeciwko mnie i że w filmie pokażą całą prawdę – mówił cytowany przez "Fakt". I dalej: – Chcę, aby ludzie zobaczyli, co tak naprawdę się ze mną działo. Ku przestrodze. Bo ta historia mogła przydarzyć się każdemu, a że padło akurat na mnie, to cóż… Żyję dalej, z podniesioną głową. Jestem wolny. Czuję, jakbym urodził się po raz drugi.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Dym widać z oddali, na miejscu trwa wielka akcja służb. Napływają kolejne wiadomości o poszkodowanych w tragedii za granicą 2. Poszli na spacer z psem i pożałowali. Mandaty były już przygotowane, łatwo się naciąć

Produkcję TVN promuje utwór autorstwa Kazika Staszewskiego. Choć piosenka nie przebiła jeszcze popularności słynnego "Twój ból jest lepszy niż mój", "25 lat niewinności" z wolna zyskuje coraz większą rozpoznawalność. Dość powiedzieć, że na ten moment klip obejrzano już przeszło milion razy. Okazję, by teledysk do utworu – jak i kilka słów od samego Kazika – otrzymał również sam Tomasz Komenda.

– Jest to twoja historia, która jest absolutnie, totalnie dramatyczna i taka, że właściwie słów mi brak. Jak ty to wszystko zniosłeś? – mówi arytsta w materiale opublikowanym za pośrednictwem serwisu YouTube przez TVN. Nagranie ukazuje wyjątkową relację pana Tomasza. – Dziękuję. Mogę tylko tyle powiedzieć, że dziękuję. Bo 'dziękuję' mówi wszystko, prawda? – mówi, wyraźnie wzruszony.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wyszła na jaw porażająca prawda o komunikacji miejskiej. Okropne, odechciewa się wsiadać
  2. Fake news: popularne zdjęcie nie pochodzi z manifestacji w Polsce, tylko na Białorusi
  3. Za tę zbrodnię Tomasz Komenda przesiedział w więzieniu 18 lat. Ireneusz M. może wyjść z aresztu po 2 latach?
  4. Sekretny przepis na babcine pierogi. Doskonałe ciasto i przepyszne nadzienie. Danie stanie się hitem każdej kuchni
  5. Wiadomości TVP w poważnych tarapatach? Media dotarły do zadziwiających informacji, chodzi o "ukryte przekazy"
  6. Polscy studenci zaginęli za granicą. Rodzina prosi o pomoc

Źródło: Fakt.pl / YouTube

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!