Tomasz Komenda został ojcem.. PIOTR GRZYBOWSKI/East NewsŹródło: PIOTR GRZYBOWSKI/East News
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 2 Grudnia 2020

Fantastyczne wieści, niesamowita radość Tomasza Komendy. Jego rodzina się powiększyła, jest pierwsze zdjęcie

Dziecko Tomasza Komendy i Anny Walter przyszło na świat w nowoczesnej wrocławskiej klinice. Centrum Zdrowia Kobiety – wobec apelu fundacji braci Collins – zrealizowało usługę bezpłatnie. Opublikowano pierwszą fotografię małego Filipa.

  • Tomasz Komenda niesłusznie spędził w więzieniu 18 lat.
  • Po wyjściu z aresztu mężczyzna rozpoczął układanie sobie życia na nowo.
  • Wczoraj media obiegła informacja o przyjściu na świat potomka Komendy.
  • W sieci opublikowano pierwszą fotografię chłopca.

Postępowanie w sprawie Tomasza Komendy zakończyło się niesłusznym skazaniem mężczyzny na karę 25 lat pozbawienia wolności za zgwałcenie i zabójstwo 15-letniej Małgorzaty Kwiatkowskiej w Miłoszycach nieopodal Wrocławia.

Komenda wyszedł na wolność po 18 latach, w 2018 roku, a o jego sprawie dowiedziała się cała Polska.

Po opuszczeniu aresztu mężczyzna zapowiedział ubieganie się o wielomilionowe odszkodowanie. Sprawa nadal nie doczekała się jednak końca (więcej na ten temat odnajdziesz TUTAJ). W 2020 roku zrealizowano film oparty na losach 43-latka, zatytułowany "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy".

Rossmann to nie tylko kosmetyki. Specjalna propozycja tuż przed Bożym Narodzeniem, jest w czym wybieraćRossmann to nie tylko kosmetyki. Specjalna propozycja tuż przed Bożym Narodzeniem, jest w czym wybieraćCzytaj dalej

Tomasz Komenda został ojcem

Mężczyzna z wolna zaczął na nowo układać swoje życie. We wrześniu bieżącego roku oświadczył się swojej obecnej partnerce Annie Walter.

We wtorek media obiegła wiadomość o narodzinach pierwszego dziecka Tomasza Komendy (o sprawie INFORMOWALIŚMY wczoraj). Nowinę za pośrednictwem Facebooka przekazał Rafał Collins, jeden z braci prowadzących fundację, która zdecydowała się zatrudnić 43-latka.

Mateusz Morawiecki zapowiedział, jaki będzie tegoroczny Sylwester. Wiadomo, co nas czekaMateusz Morawiecki zapowiedział, jaki będzie tegoroczny Sylwester. Wiadomo, co nas czekaCzytaj dalej

Opublikowano zdjęcie chłopca

Pani Anna urodziła syna we wrocławskiej placówce, która zrealizowała swą usługę nieodpłatnie. Centrum Zdrowia Kobiety "Medfemina" przyczyniło się tym samym do wniosku fundacji braci Collins.

Teksty wybrane dla Ciebie:

"Oczywiście poród oraz pobyt Pani Ani i Filipa w naszym szpitalu zrealizowaliśmy na zasadach pro bono po tym, jak z prośbą o pomoc zgłosiła się do nas fundacja należąca do Braci Collins, w której Tomasz pracuje", poinformowano na Facebooku.

Na profilu placówki opublikowano pierwszą fotografię małego Filipa. Z dołączonego opisu możemy dowiedzieć się, że chłopiec waży 3630 gramów i mierzy 56 centymetrów. Dodano, że noworodek otrzymał dziesięć punktów w skali Apgar. Zapewniono, że jest silnym i zdrowym dzieckiem.

Szpital opublikował gratulacje dla rodziców i życzył parze pomyślności we wszystkich przyszłych działaniach.

"Dodatkowo do gratulacji dla Młodych Rodziców wszyscy tutaj trzymamy kciuki za to, aby walka o odszkodowanie zakończyła się pozytywnym dla Pana Tomasza Komendy rozstrzygnięciem, zanim przyjdzie na świat kolejny potomek, którego serdecznie Panu Tomaszowi życzymy", czytamy w mediach społecznościowych.

źródło: Facebook

Popularny dziennikarz TVN 24 niespodziewanie przekazał. Odchodzi z pracy, to już pewnePopularny dziennikarz TVN 24 niespodziewanie przekazał. Odchodzi z pracy, to już pewneCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach: