Tomasz Komenda przekazał radosną nowinę. TRICOLORS/East NewsŹródło: TRICOLORS/East News
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 1 Grudnia 2020

Tomasz Komenda został ojcem. Właśnie przekazał fantastyczne wieści

W mediach społecznościowych pojawiła się sensacyjna wiadomość dotycząca Tomasza Komendy. Wyjątkowo nie dotyczy ona spraw sądowych, a jego życia osobistego. Okazało się, że uniewinniony przez sąd mężczyzna został właśnie tatą. Wraz z ukochaną przywitał na świecie pierwsze dziecko. Gratulacje!

  • Fundacja Braci Collins poinformowała, że Tomasz Komenda oraz Anna Walter przywitali na świecie pierwsze dziecko
  • Dziecko przyszło na świat 30 listopada o godzinie 15:30
  • Rodzice postanowili nazwać pociechę Filip

Zaskakujące wiadomości na temat Tomasza Komendy opublikowane zostały na Facebooku. Okazuje się, że od wczoraj życie niesłusznie skazanego przed laty mężczyzny nabiera barw. Wiadomości te przekazała Fundacja Braci Collins, gdzie Tomasz Komenda obecnie pracuje.

Zaszedł już bardzo daleko, kiedy trafił na zdumiewające pytanie. Uczestnik Zaszedł już bardzo daleko, kiedy trafił na zdumiewające pytanie. Uczestnik "Milionerów" musiał pozbyć się wszystkich kół ratunkowychCzytaj dalej

Tomasz Komenda powitał na świecie swoje pierwsze dziecko

Kiedy Tomasz Komenda wyszedł z więzienia, nie mógł przewidzieć, że jego życie tak szybko się zmieni. Po upragnionym uniewinnieniu pora na inne miłe wiadomości oraz wydarzenia, tym razem zdecydowanie już bliższe wszystkim śledzącym jego losy.

Na profilu Fundacji Braci Collins pojawiło się zdjęcie uśmiechniętego Tomasza Komendy, a opis nie pozostawia złudzeń. Od tego roku 30 listopada to dla mężczyzny wyjątkowo ważna data. Okazuje się, że Komenda wraz z ukochaną przywitali na świecie upragnione dziecko.

Dopiero co jego ojciec wyszedł ze szpitala. Filip Chajzer ukrywał własną chorobę, o czym właśnie poinformowałDopiero co jego ojciec wyszedł ze szpitala. Filip Chajzer ukrywał własną chorobę, o czym właśnie poinformowałCzytaj dalej

- Wczoraj nasz fundacyjny przyjaciel, Tomek Komenda wraz z narzeczoną, zostali rodzicami - czytamy w poście w mediach społecznościowych. Zdradzono płeć dziecka oraz godzinę jego narodzin.

30 listopada 2020 roku Tomasz Komenda został ojcem

Bracia Collins zdradzili, iż Tomaszowi Komendzie oraz Annie Walter o godzinie 15:30 urodził się chłopczyk. Para zdecydowała, iż nazwie go Filip. Wydaje się jednak, że niesłusznie skazany przed laty mężczyzna zaczyna układać sobie życie, a wsparcie ukochanej kobiety oraz stojące przed nim nowe wyzwania są dla niego powodem do radości.

Teksty wybrane dla Ciebie:

Z okazji tego radosnego wydarzenia składamy świeżo upieczonym rodzicom gratulacje oraz życzenia zdrowia dla mamy, oraz pociechy. Anna Walter nawet będąc w ciąży, towarzyszyła narzeczonemu w czasie kolejnych sądowych batalii.

Mimo iż Tomasz Komenda w świetle prawa jest osobą niewinną, to rodzice zamordowanej przed laty 15-letniej Małgosi nie mogą pogodzić się z sąd decyzją sądu i nieustannie komentują, iż jest on winny śmierci ich dziecka. Pod adresem mężczyzny, który przez 18 lat walczył o sprawiedliwość, padały wyjątkowo ostre słowa.

Rodzice zamordowanej 15-latki nie wierzą w jego niewinność

- Kara powinna być dwa razy gorsza od tego co zrobili mojej Małgosi. Miała prawo żyć, miała prawo żyć, jak chce. Ten bandyta zwyrodniały powinien wtedy siedzieć w domu z żoną, wiadomo, po co przyjechał na dyskotekę. A Norberta B. nadal się wszyscy boją, a mnie wytykają palcami. Żądam kary śmierci - mówiła dziennikarzom mama zamordowanej dziewczyny zapewniając, że ani ona, ani jej mąż nie pogodzą się z uniewinnieniem Tomasza Komendy. Więcej na ten temat możecie przeczytać >TUTAJ<

Na ciągłe publicznie ataki postanowił odpowiedzieć sam Tomasz Komenda. Odwiedził on studio "Dzień Dobry TVN", gdzie zdecydował się na skierowanie kilku słów do rodziców zamordowanej dziewczynki.

- Chciałbym się zwrócić tutaj i podczas programu na żywo, z czego zdaję sobie sprawę, chciałbym się zwrócić do ojca ofiary, że jeszcze raz będzie mnie oczerniał i mówił, że to ja jestem prawdziwym sprawcą, który skrzywdził ich córkę, to spotkamy się na drodze sądowej- usłyszeli widzowie TVN. Sama stacja była później krytykowana przez rodziców zamordowanej 15-latki za pomaganie uniewinnionemu mężczyźnie.

Przez pewien czas istniało nawet duże ryzyko, iż sprawa o oczernianie i nękanie przez matkę oraz ojca ofiary trafi na sądową wokandę, gdyż pomimo apelu nie zaprzestali oni akcji wymierzonych w Tomasza Komendę. Kiedy pełnomocnik poinformował, iż jego klient zaczyna na poważnie rozważać możliwość złożenia pozwu, publiczne oskarżenia nieco ucichły. Więcej o tej sprawie przeczytać można >TUTAJ<

Sprawca przemocy musi natychmiast opuścić mieszkanie i zostawić klucze. Ta ustawa zmienia wszystkoSprawca przemocy musi natychmiast opuścić mieszkanie i zostawić klucze. Ta ustawa zmienia wszystkoCzytaj dalej

Źródło: Onet / Facebook.com 

Zobacz także w naszych serwisach: