The voice senior. youtube/The Voice Of PolandŹródło: youtube/The Voice Of Poland
Wszystkie wideo autora Michalina Kobla
Autor Michalina Kobla - 18 Grudnia 2019

Tragedia muzyka z "The Voice Senior". "Przeszedłem obok tego, co w życiu jest najpiękniejsze"

"The Voice Senior" to jeden z najciekawszych programów telewizyjnych ostatnich lat. Wychodzi naprzeciw trendom i daje szansę wybitnym artystom, którzy mogliby zostać niezauważeni, wyłącznie przez swój wiek. Ostatnio poznaliśmy historię kolejnego uczestnika show.

"The Voice Senior" zdecydowanie wyróżnia się na rynku talent show. Daje szansę wyłącznie osobom, które przekroczyły 60. rok życia. W jednym z ostatnich odcinków programu zaprezentował się 73-letni Władysław Jarecki. Wyjątkowy, głęboki głos i talent nie wyluczyły jednak tragedii, z jakimi musiał się zmierzyć.

Przemilczany czynnik, wpływający na nowotwór. Możesz zrobić dla siebie więcej, niż myśliszPrzemilczany czynnik, wpływający na nowotwór. Możesz zrobić dla siebie więcej, niż myśliszCzytaj dalej

"The Voice Senior": Wyjątkowa historia uczestnika

Jarecki zachwycił jury swoim wykonaniem utworu "Don’t Close Your Eyes" Keitha Whitley’a. Uczestnik traktuje udział w programie, jako ostatnią szansę na zaprezentowanie się Polsce. Przy okazji przesłuchań kominiarz ujawnił również, jak wyglądało jego życie.

- Miałem trzy miesiące kiedy zostałem oddany do domu dziecka. Zawsze odczuwałem potrzebę przebywania w pomieszczeniach gdzie były instrumenty. Muzyka zawsze mnie intrygowała. Przez muzykę przeżyłem niejedną tragedię. Mając 18 lat ukradłem gitarę z domu kultury. Kradzież nie była spowodowana chciwością. Nie stać mnie było…- powiedział w trakcie przesłuchań Marcie Manowskiej.

Życie gwiazdora po opuszczeniu sierocińca również nie było usłane różami.

- Przeszedłem obok tego, co w życiu jest najpiękniejsze - rodzina. Nie zaznałem miłości z rodziny i tego nie potrafiłem dać. Tu przegrałem życie. Miałem wszystko co jest najpiękniejsze, najwspanialsze. Ale nie umiałem tego docenić. Wyszedłem po gazetę i już mnie nie ma 20 lat... - wyznał.

ZOBACZ TAKŻE:

1. Mikołaj ze sporymi zarobkami. Przebierana praca naprawdę się opłaca

2. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion

3. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion

4. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

5. Lelum - portal dla nowoczesnych kobiet.

6. Rozpacz w rodzinie Don Vasyla. Nie ma już wyjścia

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News