"The Voice Senior". YouTube.com/The Voice of Poland
Źródło: YouTube.com/The Voice of Poland
Wszystkie wideo autora Weronika Szatkowska
Autor Weronika Szatkowska - 22 Listopada 2020

Choroba wyniszczyła jurora "The Voice Senior". Teraz ostrzega innych i mówi, czym może się skończyć

"The Voice Senior" jest programem talent show, jednak w tej wersji produkcji udział biorą tylko seniorzy - jak sama nazwa wskazuje. Okres pandemii jest niezwykle ciężki dla nas wszystkich, a wie o tym najlepiej Witold Paszt, który zasiada na fotelu jurorskim. Przestrzegł swoich fanów i widzów, nakłaniając do noszenia maseczek i dezynfekowania dłoni.

W Polsce program rozrywkowy "The Voice Senior" jest emitowany od grudnia 2019. W jury obecnie zasiadają: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Izabela Trojanowska (od 2 edycji) i Witold Paszt (też od 2 edycji).

Plugawe i skandaliczne zachowanie Plugawe i skandaliczne zachowanie "Wiadomości" TVP. Nie chcecie wiedzieć do czego porównali kobiety, wstyd na cały światCzytaj dalej

Program ma rozpocząć się 2 stycznia 2021 roku. Jednak już teraz nagrywane są odcinki, które będą emitowane w późniejszym czasie.

Juror "The Voice Senior" znacznie schudł i jest słaby po walce z koronawirusem


Na oficjalnym Instagramie można ujrzeć nowe zdjęcie Witolda Paszta, który obecnie zasiada na fotelu jurorskim. Fotografia pochodzi z nagrań do drugiej edycji "The Voice Senior". Można jednak dojrzeć, że muzyk jest kilka kilogramów chudszy. Jak dowiadujemy się z opisu posta, juror talent show przebył koronawirusa.

- Wirus odebrał mi siłę, oddech i parę kilogramów (!), czasem kilka kroków to wyzwanie. Cieszę się, że udało mi się pokonać to cholerstwo, ale wiem, że przede mną teraz dłuższa chwila na powrót do formy. Uważajcie na siebie i innych, noście maski, myjcie i dezynfekujcie ręce, zostańcie w domu jeśli możecie. To nie są żarty, to żaden spisek, to realne zagrożenie! - ostrzegł w podpisie.

Ewa Farna także ciężko chorowała. Teraz postanowiła skomentować, jak rozpoznać objawyEwa Farna także ciężko chorowała. Teraz postanowiła skomentować, jak rozpoznać objawyCzytaj dalej

Nie zapomniał również pochwalić sztabu stylistów i makijażystów, którzy tego dnia wyjątkowo starali się upiększyć jurora. Witold Paszt wciąż jest zaliczany do jednych z najlepiej wyglądających artystów jego pokolenia. Widać jednak, że gwiazdor podupadł na zdrowiu, na szczęście doszedł do siebie i postanowił edukować społeczeństwo za pośrednictwem mediów społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Czy Kościół powinien płacić podatki, jak wszyscy inni?
2. Kolejna sieć sklepów przechytrzyła zakaz handlu. Będzie otwarta w każdą niedzielę
3. Tadeusz Rydzyk przerwał milczenie. Miał mówić o uczelni, a grzmiał o aborcji i LGBT

- W weekend zakończyliśmy etap nagrań @thevoiceseniortvp Na szczęście udało się mi wrócić na czas na plan po przechorowaniu COVID 19. Wspaniałe dziewczyny z teamu @olganejbauer_makeupartist @edyta_wasilewska_hairstylist i cała ekipa programu robiła wszystko, bym przed kamerą wyglądał i czuł się dobrze. Jak zawsze pięknie im dziękuję! Ale był to dla mnie trudny dzień - pisał na swoim Instagramie.

Niestety jakiś czas temu w sieci było głośno o streamie na żywo jednej z polskich wokalistek, Edyty Górniak. Podczas transmisji piosenkarka postanowiła wprowadzić w błąd swoich słuchaczy, jak i innych odbiorców, snując teorie spiskowe i negując istnienie pandemii. Krytykowała także noszenie maseczek, mówiąc o szkodach wdychania dwutlenku węgla. Nie podała jednak żadnych teorii naukowych, dowodów, a jedynie wspominała, że "można znaleźć gdzieś na YouTube". Jakiś czas temu mogliśmy usłyszeć też, że grozi ucieczką z kraju przed szczepieniami.

Czy Witold Paszt odniósł się do teorii Górniak, pisząc "to nie żaden spisek"?

Zdjęcie wyróżniające pochodzi z kanału na YouTube: The Voice Of Poland.

Marcin Najman jest skończony. Wzięto się za jego skandaliczne zachowanie podczas FAME MMA8, będzie gorzko żałowałMarcin Najman jest skończony. Wzięto się za jego skandaliczne zachowanie podczas FAME MMA8, będzie gorzko żałowałCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Twarz jest odzwierciedleniem stanu zdrowia. Niektóre zmiany mogą być objawem poważnych chorób
  2. Nie tylko do rosołu. Z uwielbianego lubczyku zrobisz napar na bezsenność
  3. Scheuring-Wielgus ma problem z policją? Domaga się przeprosin "Spotkamy się w sądzie"
  4. Edyta Górniak chce uciec przed szczepieniami z kraju. Ma zabrać ze sobą syna
  5. Urodziłam dziecko z gwałtu, a państwo nie dało mi nawet na pieluchę. Niedawno znów zostałam zgwałcona (Reportaż)
  6. Polsat ujawnia: jednak nie będzie zakazu. Gigantyczna nadzieja dla tysięcy Polaków na zimowy sezon urlopowy
  7. Naukowcy rozwiązali największą zagadkę Marsa i osłupieli. Gigantyczna katastrofa, chodzi o wodę na planecie