Witold Paszt po chorobie. East News/TricolorsŹródło: East News/Tricolors
Wszystkie wideo autora Paweł Sekmistrz
Autor Paweł Sekmistrz - 21 Stycznia 2021

"The Voice Senior". Witold Paszt o swoim obecnym stanie zdrowia: „Organizm wciąż jest dość znacznie osłabiony”

Witold Paszt podzielił się ze swoimi fanami informacjami na temat swojego stanu zdrowia. Okazuje się, że aktor wciąż odczuwa przykre skutki zakażenia koronawirusem. Choć przyznaje, że czuje się lepiej niż jeszcze kilka miesięcy temu, wciąż apeluje do Polaków o ostrożność i przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych.

  • Kilka miesięcy temu Witold Paszt zakaził się koronawirusem
  • Wokalista wciąż odczuwa skutki zachorowania
  • Piosenkarz apeluje do swoich fanów o nielekceważenie wirusa

Witold Paszt ciężko przechodził zakażenie koronawirusem. 

Witold Paszt o stanie swojego zdrowia 

Witold Paszt to jeden z najbardziej rozpoznawalnych twórców polskiej piosenki, wokalista legendarnego zespołu Vox. Znana z takich przebojów jak "Bananowy song", czy "Rycz Mała Rycz" grupa, przez lata stanowiła jedną z najbardziej popularnych formacji pop na rodzimej scenie muzycznej. 

68-letni wokalista z Zamościa wciąż widoczny jest w mediach, choć dziś częściej za sprawą swojej funkcji jurorskiej w programie talent-show TVP2 dla uczestników powyżej 60 roku życia. Chodzi o "The Voice Senior", obecne na antenie państwowej telewizji od 2019 r. 

Pojawiło się zawiadomienie ws. Jarosława Kaczyńskiego i mszy za jego matkę. Sanepid wciąż nie podjął decyzjiPojawiło się zawiadomienie ws. Jarosława Kaczyńskiego i mszy za jego matkę. Sanepid wciąż nie podjął decyzjiCzytaj dalej

W trenerskim jury w drugiej edycji show, piosenkarz zasiada u boku Alicji Majewskiej, Andrzeja Piasecznego i Izabeli Trojanowskiej. Bogaty w lata doświadczeń i niezwykle utalentowany, stanowi jedną z najciekawszych postaci w programie TVP. 

Niestety Witold Paszt zmaga się z poważnymi dolegliwościami zdrowotnymi, wynikającymi z zachorowania na Covid-19 kilka miesięcy temu. Choć jego stan się poprawił, piosenkarz wciąż odczuwa skutki ciężkiego zakażenia

Lider Vox przestrzega

Na szczęście udało się mi wrócić na czas na plan po przechorowaniu COVID 19. Wspaniałe dziewczyny z teamu i cała ekipa programu robiła wszystko, bym przed kamerą wyglądał i czuł się dobrze. Jak zawsze pięknie im dziękuję! Ale był to dla mnie trudny dzień. Wirus odebrał mi siłę, oddech i parę kilogramów - napisał Witold Paszt na Instagramie 18 listopada. 

W ostatniej rozmowie z "Faktem" wokalista Voxu podzielił się swoimi odczuciami dotyczącymi choroby. Jak się okazuje, piosenkarz wciąż odczuwa skutki zachorowania, które tak bardzo dało mu się we znaki. 

- Jeszcze nie do końca udało mi się wrócić do formy. Na szczęście mogę już swobodnie oddychać, ale organizm wciąż jest dość znacznie osłabiony. Moje nogi są nadal bardzo słabe, ale nie narzekam i cieszę się, że jest zdecydowanie lepiej, bo widzę postępy - powiedział redakcji dziennika. 

Jednocześnie juror "The Voice Senior" zaapelował do swoich fanów o przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych i nielekceważenie choroby. 

- Noście maseczki, bo to nie przelewki. Nikt tak naprawdę nie wie, jak będzie przechodził zakażenie - prosił Witold Paszt. 

Źródło: telemagazyn.pl, instagram.com

Artykuły polecane przez redakcję WTV: