Edyta Górniak podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. YouTube/Music4Ever2012Źródło: YouTube/Music4Ever2012
Wszystkie wideo autora Konrad Wrzesiński
Autor Konrad Wrzesiński - 31 Sierpnia 2020

Po twarzy Edyty Górniak nagle popłynęły łzy, nie wytrzymała. Niespodziewane sceny przed kamerami

"The Voice of Poland" wkrótce po raz kolejny zaangażuje Edytę Górniak. Wokalistka od kilku lat związana jest współpracą z TVP. Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki artystka podziękowała telewizji publicznej za zorganizowane koncerty. Nie zabrakło również łez i zaproszenia na scenę Zenka Martyniuka.

Edyta Górniak od dłuższego czasu związana jest z Telewizją Polską. Piosenkarka o niemal legendarnym już statusie wielokrotnie pełniła funkcję jurorki w programach TVP, czy to "The Voice Kids", czy to wersji programu dedykowanej dorosłym wokalistom. Jak wskazuje serwis Plejada.pl, artystka zasiądzie w fotelu jurorskim również w kolejnej edycji popularnego show. Górniak wzięła niedawno udział także w konferencji ramówkowej telewizji publicznej oraz w części koncertów Wakacyjnej Trasy Dwójki. To właśnie ostatni z nich okazał się w pewien sposób historyczny.

Nagła awantura na antenie Polsat News. Gościom całkowicie puściły nerwy, padły niespodziewane słowaNagła awantura na antenie Polsat News. Gościom całkowicie puściły nerwy, padły niespodziewane słowaCzytaj dalej

Jurorka "The Voice of Poland" ze łzami w oczach na koncercie TVP

Po wykonaniu jednego ze swych utworów Edyta Górniak postanowiła wygłosić skierowaną do fanów przemowę. "Drodzy Państwo, jak się czujecie? Ja jestem tak szczęśliwa i wdzięczna, że mogliśmy się zobaczyć, że mogliśmy chociaż przez chwilę, w tym przedziwnym, trudnym, pełnym wyzwań roku, mogliśmy siebie poczuć". W oczach wzruszonej wokalistki w pewnym momencie pojawiły się łzy.

Przykre sceny na antenie TVP Info. Padła sugestia, że dzieci dokonały prowokacjiPrzykre sceny na antenie TVP Info. Padła sugestia, że dzieci dokonały prowokacjiCzytaj dalej

"Cokolwiek dookoła się nie dzieje w naszych życiach, to pamiętajcie, że mamy serce i zawsze można zajrzeć w to serce", kontynuowała jurorka popularnego "The Voice of Poland". Nie zabrakło i ciepłych słów skierowanych do Telewizji Polskiej. "Z tego miejsca chciałam powiedzieć, że jestem wdzięczna, prawdziwie wdzięczna telewizji publicznej, że odważyła się zorganizować tę trasę, żebyśmy my, artyści, mogli się z Wami spotkać i wesprzeć Was w tym trudnym czasie".

DZISIAJ GRZEJE: 1. Niebywałe sceny na pogrzebie Piotra Szczepanika. Żałobnicy przecierali oczy ze zdumienia
2. Zaskakujący krok PKO BP. Znacznie ułatwi życie, ale jest haczyk
3. Nauczyciele mają dość, coraz więcej rezygnuje z nauczania. Zamiast tego wybierają specjalne świadczenie

"Z tego miejsca chciałam powiedzieć, że śpiewam dla Państwa 30 lat i chcę, żebyście wiedzieli, że zawsze tak było, ale szczególnie teraz: zasypiam w sercu z Wami i budzę się, mając Was w sercu. Chcę, żebyście o tym pamiętali, cokolwiek będzie się działo, jesteście w moim sercu. Zawsze. I chociaż poprzez muzykę mogę państwa przytulić i chciałbym zrobić coś, czego nie zrobiłam nigdy dotąd", mówiła artystka.

Ku zaskoczeniu fanów Edyta Górniak na scenę zaprosiła ulubieńca Jacka Kurskiego, Zenona Martyniuka. Gest był miał zresztą symboliczny wymiar. "Ale jako symbol tego, że zbyt wiele jest między nami granic, nie wyznaczajmy ich więcej, niż musi ich być, zapraszam na scenę mojego nowego kolegę. Pan Zenon Martyniuk", zapowiedziała wokalistka. Po chwili na scenie pojawił się wykonawca disco polo, dziękując Górniak za jej inicjatywę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga, wycofano popularny lek. Jeśli masz go w domu, natychmiast wyrzuć
  2. Wiceminister: “opłata cukrowa nie trafi do budżetu państwa”. Nie, Patkowski mija się z prawdą
  3. Powrót do szkół 1 września wcale nie jest bezpieczny? Rodzice nie kryją obaw i wątpliwości, mówią wprost
  4. Publicysta Radio Maryja namawia do użycia amunicji wobec LGBT. Wcześniej obrażał ofiarę księdza-pedofila
  5. Mateusz Morawiecki przyłapany na gorącym uczynku. Jego zasady nie obowiązują?
  6. Ewakuacja ponad 3 tys. osób. Nie mają wyjścia, ratują swoje życie. Europejski dramat poraża

Źródło: Plejada.pl