Zaskakujące słowa jednego z jurorów "The Voice of Poland". screen Instagram.com/voiceofpolandŹródło: screen Instagram.com/voiceofpoland
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 30 Listopada 2020

Dziwne, że TVP nie wycięło jego słów. Juror "The voice of Poland" wypalił bez skrupułów o "kłamstwach", co mógł mieć na myśli?

Materiały emitowane przez TVP często krytykowane są ze względu na mocną ingerencję w ich wydźwięk, jednak wydaje się, iż w przypadku ostatniego odcinka "The Voice of Poland" ktoś podjął decyzję zupełnie różną od standardów telewizji Jacka Kurskiego. Jeden z jurorów muzycznego show zaskoczył widzów swoimi słowami.

Talent show TVP "The Voice of Poland" niemal od samego początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów, jak i artystów chcących wygrać konkurs. Obecna edycja wkracza w decydujące stadium, a emocje sięgają zenitu. W ostatnim odcinku wiele osób mogło być zdziwionych, że nie zdecydowano się na wycięcie w procesie produkcji wymownych słów jednego z jurorów.

Co tak naprawdę robi Kinga Duda w Kancelarii Prezydenta? Wymijająca odpowiedź może zaskoczyćCo tak naprawdę robi Kinga Duda w Kancelarii Prezydenta? Wymijająca odpowiedź może zaskoczyćCzytaj dalej

Na przestrzeni kolejnych edycji skład jurorski "The Voice of Poland" dość mocno się zmieniał. Niemniej jednym z głównych filarów opiekunów artystów chcących odnieść sukces w branży rozrywkowej są Tomson i Baron z formacji Afromental. To właśnie jeden z nich jest autorem kontrowersyjnych słów, które nie zostały wycięte przez TVP z odcinka.

Ceniony juror "The Voice of Poland" zdecydował się na ostre słowa

Ze strony internetowej "The Voice of Poland" dowiedzieć się możemy, że Tomson i Baron znajdują się w jurorskiej obsadzie programu TVP od 2013 roku. Nie wszyscy trenerzy mogą pochwalić się równie długim stażem pracy z aspirującymi gwiazdami muzyki.

Wiele osób może być zdziwionych wypowiedzią Tomsona. Jurorski duet nie słynie ze wzbudzania kontrowersji, ale tym razem wypowiedź mogła nie spodobać się decydentom w TVP. Znając standardy, z których słyną m.in. Wiadomości, wiele osób może być zaskoczonych, iż nikt nie zdecydował o wycięciu tego fragmentu przed emisją odcinka.

Bardzo ważne wieści ws. obchodów Bożego Narodzenia. Arcybiskup zadecydował, jest specjalne zarządzenie dot. jego archidiecezjiBardzo ważne wieści ws. obchodów Bożego Narodzenia. Arcybiskup zadecydował, jest specjalne zarządzenie dot. jego archidiecezjiCzytaj dalej

- Musimy wybrać prawdę, bo za dużo kłamstw jest ostatnio wokół nas powtarzanych - szczerze wyznał w "The Voice of Poland"Tomson, który musiał zdecydować, kogo odeśle do finału, a kogo do domu. W odniesieniu do ostatnich sytuacji słowa te wydają się mocno symboliczne. Juror talent show TVP nie zdecydował się na rozwinięcie myśli, niemniej każdy mógł domyślić się, o co tak naprawdę chodzi w jego wypowiedzi.

Czy Tomson miał na myśli fake newsy propagowane przez TVP?

Oczywiste jest, iż muzyk nie mógł wprost zdobyć się na krytykę swojego pracodawcy, jednak nie przeszkodziło mu to w wbiciu przysłowiowej szpili. Internauci wskazują, że możliwe, iż Tomson odnosił się do manipulowanych materiałów publikowanych w głównym wydaniu wieczornych wiadomości. 

Jeszcze nie tak dawno media obiegła szokująca wiadomość, iż TVP mówi o fikcyjnych "targach dzieci", gdzie pary jednopłciowe "kupują" sobie pociechy. Więcej na ten temat pisaliśmy >TUTAJ<

Teksty wybrane dla Ciebie:

Tomson nie zdecydował się na skomentowanie swoich słów po emisji odcinka "The Voice of Poland", niemniej dla wielu osób nie trzeba dodatkowych dowodów na to, że komentarz nie odnosił się bezpośrednio do wyboru przed jakim stanęła dwójka muzyków z Afromental.

Obecna edycja talent show TVP musiała dostosować się do trudnych warunków epidemicznych. Producenci zdecydowali się o przyspieszeniu terminu nagrywania odcinków finałowych, przez co w ekipie prowadzących musiały zajść zmiany, więcej na ten temat przeczytacie >TUTAJ<

TVP ma powody do zadowolenia patrząc na wyniki oglądalności "The Voice of Poland"

Zgodnie z danymi opublikowanymi przez portal Wirtualne Media "The Voice of Poland" nie bez powodu jest jednym z programów TVP, do których stacja przywiązuje szczególną uwagę. 

Obecną, jedenastą, edycję show ogląda średnio o 90 tys. osób więcej niż rok temu. W czasie emisji nowych odcinków przed telewizorami zasada średnio 1,74 mln osób i TVP2 jest wtedy zdecydowanym liderem na rynku.

Zdjęcie wyróżniające to screen z materiału opublikowanego na publicznym profilu "The Voice of Poland" w mediach społecznościowych. Całość dostępna pod adresem Instagram.com/voiceofpoland

Źródło: TeleShow Wirtualna Polska / voice.tvp.pl / Wirtualne Media

Emerytura marzeń jest możliwa? Być może Ciebie także będzie obowiązywać, przedstawiamy konkrety i szczegółyEmerytura marzeń jest możliwa? Być może Ciebie także będzie obowiązywać, przedstawiamy konkrety i szczegółyCzytaj dalej

Zobacz także w naszych serwisach: