The Voice of Poland. (screen) Youtube/The Voice of Poland
Źródło: (screen) Youtube/The Voice of Poland
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 28 Września 2020

Widzowie "The Voice of Poland" nie wytrzymali. Zaskakująca fala krytyki na Edytę Górniak, słusznie?

Edyta Górniak, jurorka "The Voice of Poland", ze wzruszeniem wysłuchała piosenki "To nie ja" w wykonaniu Aleksandry Matyki. Jako jedyna podjęła decyzje o odwróceniu fotela. Nie zgadza się z nią jednak wielu widzów programu, którzy twierdzą, że występ 17-latki nie był wystarczająco dobry.

Edyta Górniak zasiadła w w fotelu jurora "The Voice of Poland" już po raz czwarty.

Jarosław Jakimowicz znów odpłynął w TVP Info i pokazał, na co go stać. Co z kulturą osobistą? Jarosław Jakimowicz znów odpłynął w TVP Info i pokazał, na co go stać. Co z kulturą osobistą? "Rozjadę ją w sądzie jak żabę"Czytaj dalej

"The Voice of Poland": Edyta Górniak wybrała wbrew widzom

W ostatnim odcinku przesłuchań w ciemno, jedna z uczestniczek, 17-letnia Aleksandra Matyka, zaśpiewała wielki hit Edyty Górniak "To nie ja". To piosenka wyjatkowa, bo Górniak zdobyła dzięki niej drugie miejsce w Eurowizji w 1994 roku i zyskała wielką popularność. Występ dziewczyny nie spodobał się jednak widzom. Mimo tego, próbująca powstrzymać wzruszenie Górniak, odwróciła fotel i przyjęła Aleksandrę do swojej drużyny. Widzowie byli zszokowani.

Widzowie "The Voice of Poland": to było straszne

Górniak była jednak nieustępliwa i tak skomentowała swoją decyzję.

- To bardzo trudny utwór. Właściwie na przestrzeni trwania tego utworu była kilka bardzo pięknych momentów i kilka troszeczkę nieudanych. Pewnie jesteś świadoma tego. Zdecydowałam się odwrócić. Mimo że jest jeszcze dużo pracy do wykonania, to jest w tobie bardzo duży potencjał - stwierdziła jurorka po odwróceniu fotela. Pracy przed nimi dużo, bo zbliża się etap bitew.

Wielu widzów nie zgadza się jednak z decyzją Górniak. Internet wybuchł niepochlebnymi uwagami dotyczącymi wykonania "To nie ja".

„To było straszne. Przepraszam, ale niestety. Brak emisji, fałsz, brak panowania nad głosem”, „Przesadzone z ozdobnikami... i bardzo nieczysto”, „Nie rozumiem tej decyzji” - pisali widzowie.

Mieli również żal o to, że jurorzy coraz częściej odrzucają osoby, które podczas przesłuchań w ciemno prezentują się świetnie.

Wiecie, czyją córką jest znana z TVN Dorota Szelągowska? Ma szalenie popularną matkę, wielu fanom umknęłoWiecie, czyją córką jest znana z TVN Dorota Szelągowska? Ma szalenie popularną matkę, wielu fanom umknęłoCzytaj dalej

„To niesprawiedliwe, że odpadły osoby o wiele, wiele lepiej śpiewające”, „Były co najmniej 3 osoby, na których występ nikt się nie odwrócił, a zaśpiewali pięknie, bez fałszów, z wyczuciem”, „Ci śpiewający naprawdę dobrze odpadają” - można przeczytać na fanpage'u "The Voice of Poland".

Zgadzacie się?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Sieć Play została sprzedana. Co dalej z klientami?
2. Czego można życzyć 104-latce na urodziny? Babcia jest przeszczęśliwa, pochwaliła się zjawiskowym tortem
3. Gwiazda programu TVN podjęła niespodziewaną decyzję. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia

źródło: [radiozet.pl]

Pierwszy potwierdzony przypadek groźnej choroby w województwie wielkopolskim. Sytuacja jest poważnaPierwszy potwierdzony przypadek groźnej choroby w województwie wielkopolskim. Sytuacja jest poważnaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od 15 października tysiące Polaków mogą liczyć na kolejny prezent od ZUS. Składki nie będą tak bolesne
  2. Warszawa znajdzie się w czerwonej strefie? Jest oświadczenie Ministerstwa Zdrowia
  3. 75-latek podał się za dziadka i wszedł do przedszkola. Później został przyłapany na zatrważającym czynie
  4. Minister może zarobić w rządzie ogromne kwoty. Co mają powiedzieć Polacy na "śmieciówkach"?
  5. Trudne, bardzo smutne chwile Donalda Tuska. Jego malutka wnuczka trafiła do szpitala, dopiero wyszło na jaw
  6. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali