The Voice of Poland TVP Michał Szpak. (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNewsŹródło: (zdj. Il. ) ; Piotr Molecki/EastNews
Wszystkie wideo autora Alan Wysocki
Autor Alan Wysocki - 21 Sierpnia 2020

Michał Szpak nie mógł milczeć. Zdecydował się na zaskakujący krok, w TVP zrobi się gorąco

"The Voice of Poland" TVP w składzie trenerskim gości Michała Szpaka. Muzyk postanowił skorzystać ze swojej rozpoznawalności, by poprzeć dyskryminowane mniejszości seksualne. Ujęcia z Instagrama mogą nie przypaść do gustu władzom Telewizji Polskiej.

W polskich mediach od wielu lat programy rozrywkowe zaczynają przybierać na popularności. Wraz z rozwojem upodobań widzów, telewizje zaczynają inwestować w kolejne produkcje typu talent show. Zarówno w TVN, TVP, jak i w Polsacie możemy obserwować uzdolnione osoby konkurujące na głosy, układy choreograficzne, stylizacje fryzur czy też przepisy kulinarne. Szczególną sympatię opinii publicznej uzyskał hit Telewizji Polskiej "The Voice of Poland". Trenerzy wybierają uczestników, oceniając jedynie ich wokal.

Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej Krystyna Pawłowicz nie wytrzymała. Agata Duda będzie zadowolona z podobnej "pomocy"?Czytaj dalej

"The Voice of Poland" TVP. Michał Szpak w telewizyjnym studio stanął w obronie mniejszości

W ostatnim czasie media publiczne budzą wiele wątpliwości. Dotyczą one nie tylko "Wiadomości" TVP czy innych programów politycznych, ale też formatów śniadaniowych i rozrywkowych. Część celebrytów i artystów zrezygnowała z pracy na rzecz stacji przez emitowane, bulwersujące materiały. W jury "The Voice of Poland" zasiadają jednak bardzo otwarte i akceptujące osoby. Edyta Górniak, Michał Szpak, Urszula Dudziak oraz Tomson i Baron wielokrotnie deklarowali swoje wsparcie dla mniejszości seksualnych. Postawa ta staje się coraz bardziej popularna wśród przedstawicieli show-biznesu.

Zadziwiające sceny w TVP, decyzję miał podjąć Jarosław Kaczyński. Jacek Kurski dostał pilne Zadziwiające sceny w TVP, decyzję miał podjąć Jarosław Kaczyński. Jacek Kurski dostał pilne "polecenie"?Czytaj dalej

Przypomnijmy, że wielu aktorów, wokalistów, tancerzy czy kucharzy nie opowiada opinii publicznej o swoich poglądach. Wszystko przez lęk spowodowany utratą fanów. Michał Szpak jako jeden z pierwszych muzyków zaczął przełamywać stereotypy. Tym razem wykorzystał okazję i wystąpił w studio TVP z tęczowym emblematem. Zdarzenie zostało nagrane i opublikowane w mediach społecznościowych. Odważna postawa i zaangażowanie Szpaka wzbudziło niemałe zamieszanie.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Lekarz nie mógł milczeć. Prawda o zdrowiu Kaczyńskiego przedostała się do mediów, rodzina potwierdza
2. W polskim mieście doszło do bardzo poważnego wypadku, są ranni, w tym dzieci. Na miejsce natychmiast ruszył śmigłowiec
3. 31-latka w weekendową noc straciła życie w McDonald's. Policja wciąż ustala okoliczności

"The Voice of Poland" TVP już w najbliższych tygodniach ruszy z 11. sezonem. Trenerzy od jakiegoś czasu ujawniają w mediach wydarzenia, jakie mają miejsce na planie. Relacje na Instagramie, umieszczone przez Barona i Michała Szpaka mówią same za siebie. W studio telewizyjnym "The Voice of Poland" widzimy wokalistę z tęczową wszywką. Ujęcie zostało okraszone napisem "Jestem z wami". Poniżej przedstawiamy screen z konta Barona oraz Szpaka.

The voice of Poland TVP

The voice of Poland TVP

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta chciała wynająć mieszkanie rodzinie z dwójką dzieci. Wtedy się zaczęło
  2. TVN24 przypisała fałszywy cytat posłowi PiS. Stacja wyemitowała sprostowanie
  3. Trudno uwierzyć, ile zarabiają nauczyciele. Związkowcy mają dość, grożą radykalnymi krokami
  4. Małgorzata Trzaskowska bardzo boi się o swoje dzieci. "Wszystkim towarzyszą emocje, dzieci już teraz przeżywają swój powrót do szkoły"
  5. Z ostatniej chwili: Kolejna dymisja w rządzie PiS. Odchodzi ważny minister, szef resortu spraw zagranicznych
  6. Krzysztof Jackowski miał wizję. Jasnowidz widział wszystko bardzo dokładnie. Jego słowa mogą wbić w fotel

Źródło: [Instagram/Michał Szpak/Alek Baron]

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News