The Voice of Poland. (screen) Youtube/The Voice of PolandŹródło: (screen) Youtube/The Voice of Poland
Wszystkie wideo autora Anna Dymarczyk
Autor Anna Dymarczyk - 18 Października 2020

Uczestnik show miał problem z "brudną" muzyką od Michała Szpaka, bo jest głęboko wierzący. Zdumiewające sceny w "The Voice of Poland"

Szymon Czyżewski, członek drużyny Michała Szpaka w tegorocznej edycji "The Voice of Poland", od początku swojego uczestnictwa w programie mówił, że jest głęboko wierzący. W ostatnim odcinku - bitwie, w której wziął udział - mówi się głównie o jego wierze, nie zaś o niezwykłym talencie. Co spowodowało taki obrót wydarzeń?

Uczestnik twierdził, że muzyka pop jest dla niego "brudna", a on sam chce tworzyć coś, co będzie mogło wpływać na innych ludzi.

Przerażające nagranie z warszawskiego metra. Służby nie chciały zareagować, pasażerowie wzięli sprawy we własne ręcePrzerażające nagranie z warszawskiego metra. Służby nie chciały zareagować, pasażerowie wzięli sprawy we własne ręceCzytaj dalej

Uczestnik "The Voice of Poland" zmienił tekst piosenki

Szymon Czyżewski od początku swojego uczestnictwa w programie zaznaczał, jak ważna jest dla niego wiara. Wychował się w rodzinie, która grała w kościele i z taką muzyką dorastał. Ona nauczyła go wrażliwości na śpiew i dźwięki. Szymon przyszedł do programu, by zaznaczyć swoją obecność i pokazać nową jakość, stworzyć muzykę, która poruszy ludzi.

Podczas przesłuchań w ciemno wykonał piosenkę "If I Can't Have You". Kiedy śpiewał, swój fotel odwrócił Michał Szpak i przyjął go do swojej drużyny.

Drugim etapem po przesłuchaniach są bitwy. To przed nią w swojej wypowiedzi Szymon zawarł zaskakujące stwierdzenie.

- Dorastałem w rodzinie, która grała w kościele. Myślę, że współczesna muzyka pop jest trochę brudną muzyką, gdzie jest strasznie dużo rzeczy związanych z seksem. Chciałbym tworzyć muzykę, która będzie mogła wpływać na ludzi. Program jest dla mnie ogromną szansą, aby więcej ludzi mogło się dowiedzieć o mnie - powiedział.

Polityk PiS w ciężkim stanie w szpitalu. Wyniki badań są złePolityk PiS w ciężkim stanie w szpitalu. Wyniki badań są złeCzytaj dalej

Na filmie możemy zobaczyć, jak uczestnicy przychodzą na próbę, na której nie pojawił się jeszcze Michał. Wtedy właśnie Paweł Sznajder wyciągnął gitarę i zaczął przygrywać piosenkę Bruno Marsa i Marka Ronsona "Uptown Funk". Szymon zaczął do niej podrygiwać i nucić, bo nie znał słów. Wtedy do sali wszedł Michał Szpak, by przedstawić chłopakom swoją propozycję piosenki na bitwę. Padło na "The Lazy Song" Bruno Marsa. Wtedy jedynym komentarzem, jaki słyszeliśmy od Szymona, było stwierdzenie, że podoba mu się brzmienie utworu. Podczas bitwy doszło do większej ingerencji w dzieło.

Kiedy Szymon śpiewał, co wychodziło mu bardzo dobrze, zmienił w pewnym momencie słowa z wersetu "Meet a really nice girl have some really nice sex" na "Meet a really nice girl have some really nice day". Czy to nie za wiele? Jaka była reakcja Michała Szpaka?

"The Voice of Poland": kto został w programie?

Wszystko zależało od Michała Szpaka. Ten pominął właściwie pominął w swojej wypowiedzi ten szczegół i postawił na Szymona, który pojawi się również w kolejnych odcinkach "The Voice of Poland". Uczestnik tak odpisał mu na swoim Instagramie:

Ksiądz zdążył rozdać komunię, po czym stracił przytomność. Tragedia w śląskiej parafiiKsiądz zdążył rozdać komunię, po czym stracił przytomność. Tragedia w śląskiej parafiiCzytaj dalej

"Ogromnym zaszczytem była dla mnie ta BITWA. Nie spodziewałem się że będę śpiewać z tak świetnym człowiekiem. Dziękuję też Tobie Michał za zaufanie."

Czy Szymon wciąż będzie bardziej znany ze swoich wypowiedzi niż niezwykłego talentu?

DZISIAJ GRZEJE: 1. Początek końca Tadeusza Rydzyka? Wszczęto procedury, których finał może być bolesny
2. W sklepie Żabki godziny dla seniorów wyglądały kompletnie inaczej. Znaleziono sposób na ominięcie problemu?
3. Stan polityka PiS zakażonego koronawirusem pogorszył się. Jest pod tlenem

źródło: [teleshow.wp.pl]

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Piszczek pilnie trafił do szpitala. Potrzebna była szybka interwencja lekarzy
  2. "Taniec z gwiazdami": decyzja w sprawie Sylwestra Wilka zdumiała fanów. Wiemy, z czym zmierzy się dziś na parkiecie
  3. Czy kary za śmiecenie w lesie muszą być wyższe, aby przemówić ludziom do rozsądku? Najnowsze odkrycie leśników zatrważa
  4. Polska przez homofobię bez dostępu do kolejnej usługi. Jesteśmy na liście z Afganistanem, Białorusią i Kirgistanem
  5. Ksiądz myślał, że nikt nie zobaczy, co robi w internecie? OMZRiK nagłaśnia niewiarygodnie skandaliczne wpisy
  6. Pojawiły się pierwsze wytyczne na Boże Narodzenie. Jak będą wyglądały święta w czasach pandemii?

Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj wtv.pl na: Google News