Wielkie emocje w The Voice of Poland. YouTube.com/The Voice of Poland
Źródło: YouTube.com/The Voice of Poland
Wszystkie wideo autora Agata Jaroszewska
Autor Agata Jaroszewska - 16 Listopada 2020

Na planie "The Voice of Poland" polały się łzy, niespodziewane. Do czego doszło i skąd tyle emocji?

Dlaczego jurorka The Voice of Poland zalała się łzami? Powodem tak emocjonalnej reakcji Edyty Górniak był występ jednej z uczestniczek walczącej o wygraną w show TVP. Z ust diwy słynącej ostatnio z dość kontrowersyjnych poglądów na temat pandemii koronawirusa padły zaskakujące słowa, których raczej nikt się nie spodziewał.

Widzowie uwielbiają oglądać zmagania artystów marzących o zwycięstwie w The Voice of Poland. Talent show TVP każdorazowo przyciąga sporą publiczność przed ekrany telewizorów. Zmagania weszły w decydujący etap, a kolejne doniesienia zza kulis programu zaskakują. Ostatnie zachowanie Edyty Górniak zaskoczyło wszystkich i nie chodzi tylko o łzy oraz nietypowe wyznanie diwy.

7-letni Gabryś został brutalnie pobity w Anglii tylko za to, że jest Polakiem. Przemoc i szykany trwały ponad pół roku, rodzice bezradni7-letni Gabryś został brutalnie pobity w Anglii tylko za to, że jest Polakiem. Przemoc i szykany trwały ponad pół roku, rodzice bezradniCzytaj dalej

Łzy, emocje i ogromne zaskoczenie z powodu końcowej decyzji Edyty Górniak, tak opisać można ostatni odcinek The Voice of Poland. Był to pierwszy z trzech finałowych odcinków. Niestety Telewizja Polska od samego początku musiała zdecydować się na spore zmiany w obsadzie gwiazd programu — powodem była pandemia.

Zmiana prowadzących The Voice of Poland oraz przyspieszenie terminu nagrywania finałowych odcinków — TVP w obliczu pandemii

Kiedy TVP poinformowało, że Maciej Musiał oraz Adam Zdrójkowski nie pojawią się w finałowych odcinkach The Voice of Poland, wielu fanów serialowego rodzeństwa było zawiedzionych. Przekazano wiadomości, że w związku z koniecznością zwiększenia bezpieczeństwa ekipy pracującej na planie programu oraz uczestników i gwiazd zdecydowano się przyspieszyć termin nagrywania finałowych odcinków. Niestety młodzi aktorzy związani byli innymi umowami, które terminowo kolidowały z datą nagrań wskazaną przez TVP. Ich zadania przejęli Tomasz Kammel oraz Małgorzata Tomaszewska.

Uwagę widzów The Voice of Poland zwrócił również fakt, że pomimo rezygnacji z udziału publiczności nie zrezygnowano z dźwięków wydawanych przez reagujący na występy artystów tłum. W mediach społecznościowych pojawił się szereg komentarzy wskazujący, że zabieg wykorzystany przez montażystów był po prostu mało profesjonalny. Niestety wyszło sztucznie i niesmacznie.

Rewelacyjna oferta Rossmanna powala na kolana. Kultowe perfumy tańsze o kilkadziesiąt złotych i wiele innych niespodzianek w obecnym okresieRewelacyjna oferta Rossmanna powala na kolana. Kultowe perfumy tańsze o kilkadziesiąt złotych i wiele innych niespodzianek w obecnym okresieCzytaj dalej

Zachowanie Edyty Górniak od kilku tygodni jest na ustach praktycznie wszystkich: od osób z branży rozrywkowej, jak i autorytetów medycznych. Tym razem jednak wyjątkowo to nie jej pseudonaukowe wypowiedzi udowadniające, że w internecie znaleźć można "prawdziwe" umowy aktorów odgrywających role pacjentów COVID-19 stały się tematem rozmów. Diwa zaskoczyła swoim zachowaniem w czasie pierwszego z odcinków finałowych The Voice of Poland.

Edyta Górniak popłakała się w The Voice of Poland. Uczestniczka usłyszała od niej zaskakujące słowa

Kiedy na scenę weszła Anna Gąsienic-Byrcyn, nic nie zapowiadało, że młoda wokalistka wywoła tak emocjonalną reakcję u diwy polskiej piosenki Edyty Górniak. Wykonawczyni kultowego "To nie ja byłam Ewą" oraz niechlubnej wersji hymnu narodowego, słysząc wykonanie utworu przez walczącą o zwycięstwo w show TVP uczestniczki — zaczęła płakać.

DZISIAJ GRZEJE: 1. Czarnek się wygadał. Chce wprowadzić przerażającą reformę, studenci będą zupełnie bezbronni wobec przemocowych wykładowców
2. Zakupy dzisiaj zrobimy, jednak nie wszędzie. W sklepach sporo ograniczeń
3. Giertych przerwał milczenie i wyciągnął kwity, szykuje się afera roku. Rząd miał złożyć niemoralną propozycje Czarneckiemu

O ile emocjonalny odbiór występów przez jurorów to coś, do czego polscy widzowie zdążyli nieco przywyknąć, to już deklaracja, jaka padła z ust Edyty Górniak zaskoczyła nie tylko osoby zgromadzone w studio The Voice of Poland. Mało kto spodziewał się po diwie takiego wyznania.

- Chciałabym śpiewać jak Ty - powiedziała w stronę Anny Gąsiennic-Byrcyn Edyta Górniak. Niemniej dalsze zachowania trenerki niezbyt wpisywały się w jawny zachwyt występem uczestniczki.

Kto odpadł z The Voice of Poland?

- Cieszę się, że tak pięknie brzmieliście dzisiaj. Bałam się o wszystkich uczestników. Dzisiaj są tak trudne czasy na świecie, że atmosfera serca jest trochę inna. Bałam się, że zabraknie Wam skupienia, woli walki. Pokazaliście, że muzyka nadal niesie piękną energię, motywującą, uzdrawiającą i pod każdym względem piękną. Muzyka zawsze powinna łagodzić obyczaje - rozpoczęła swoją wypowiedź Edyta Górniak, a deklaracja na temat złotego biletu gwarantującego przejście do następnej rundy wprawiła widzów TVP w spore zdziwienie.

Okazało się bowiem, że pomimo tak wielkiego wrażenia, jakie na gwieździe zrobiła Anna Gąsiennic-Byrcyn, to automatyczny awans do kolejnego odcinka Edyta Górniak podaruje innemu uczestnikowi ze swojej drużyny.

- Chciałabym podarować złoty bilet czyli gwarancję przejścia do kolejnego odcinka... Ignacemu - oświadczyła jurorka. Możliwe, że przewidywała, iż nikt nie zdecyduje się na usunięcie z programu szalenie uzdolnionej wokalistki. Ostatecznie z The Voice of Poland pożegnała się Marta Bielawska.

Zdjęcie wyróżniające to fragment materiału opublikowanego na kanałach informacyjnych programu The Voice of Poland, całość można znaleźć pod adresem YouTube.com/The Voice of Poland

Źródło: Plotek

Obrazy WTV"Mogą państwo odetchnąć z ulgą". Kasia Cerekwicka z wielkim wyrzutem do krytykujących dotacje dla artystów, jest podminowanaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zatrważające sceny w polskim szpitalu. Zmarły przez 8 godzin leżał obok innych pacjentów, nikt nie zareagował
  2. Królowa polskich warzyw, jej regularne jedzenie przedłuża życie. Świeża i kiszona - w każdej formie powinna znaleźć się na twoim stole
  3. "Kryli? Mogli nie wiedzieć". Tadeusz Rydzyk zacięcie broni Gulbinowicza i Dziwisza
  4. Wraca oferta Lidla, przez którą ludzie się tratowali w kolejkach. Teraz może być podobnie
  5. Dramat polskiego aktora. Chciał lecieć na wakacje. Nie wpuścili go na pokład samolotu. Powód jest niewiarygodny
  6. Wielka Brytania chce zbudować kosmiczne elektrownie. Wyjątkowy pomysł budzi zainteresowanie NASA od lat